2752
2734
الهی دورت بگردم نی نی ات مشکل داره؟ چی؟
اینجا که کسی کسی رو نمیشناسه. خب دقیقتر بگو دو نفر به دردت گرفتار نشن.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزم شما عمومی کردی به عنوان کاربر اسم و رسمت رو که نگفتی پس بگو چه مشکلی داشته و چرا تشخیص ندادن
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی انسانیت حکم میکنه دقیق بگی چی به چی بوده تا حتی یک نفر از گرفتار شدن تو شرایط تو نجات پیدا کنه. ببین چقدر مهمون و کاربر داری. نسبت به همه مسوولی.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
با شکایت چه نتیجه ای می گیره جز ساییدگی اعصاب
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
آمین.......
در ضمن تاپیکت کار درستی نیست شما مدارکی دال بر مشکل داشتن اون آزمایشگاه ارائه ندادی و توی یه جای عمومی مطرح کردی
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
آمین.......
با وندا جان و مادر جان موافقم. ما رو بردی لب دریا تشنه برگردوندی!
عزیز دلم شما که اومدی فقط یه جمله گفتی رفتی
خوب میگفتی مشکل چی بوده
الان این همه مادر که رفتن نیلو آز دادن تا نی نی هاشون دنیا بیان دور از جونشون جون به لب میشن خوب !!!
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
بجای اینکه خدا رو شکر کنی که بهت نکفتن وحالا نی نی تو داری حتی اکه مریضه واینو بدون تا خدا نخواد برکی از درخت نمیافته صلاح خدا این بوده بکو خدایا شکرت
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک