2737
2734
عنوان

صلی الله علیک یااباصالح المهدی ادرکنی✋❤

| مشاهده متن کامل بحث + 38037 بازدید | 8325 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بازه ولی نمیشه میری داخل میگه قفله

اون تاپیک رو حذف کن اگه پست بزاری توش  یا کسی پست بزاره دیگه حذف نمیشه 

بعد شما دو تا تاپیک با یه عنوان داری

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
2731
ببین بازه ولی نمیشه میری داخل میگه قفله

اون باز نیست 

همون گزینه باز کردن رو بزن

تاپیکت باز میشه

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
اون تاپیک رو حذف کن اگه پست بزاری توش  یا کسی پست بزاره دیگه حذف نمیشه  بعد شما دو تا تاپ ...

من حذف بلد نیستم

ساعت 10 قفلو باز کنم چی میشه؟ 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
حذف نکن، ساعت ۱۰ مجدد ی تاپیک بزن، این رو بعدا سر فرصت بگو نی نی یار برات حذف کنه

همینو قفل باز کنم نمیشه؟ 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2738
همینو قفل باز کنم نمیشه؟ 

سلام عزیزم 

از ساعت 10 صبح به بعد باید تاپیک بزنی قبلش نمیشه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

سلام دوستان خوشکلم 

خوبین😍🥰

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
همینو قفل باز کنم نمیشه؟ 

بسم الله الرحمن الرحیم بگو 

شرو کن

سلام دوستان خوشکلم  خوبین😍🥰

سلام عزیزم ❤️

ممنون الحمدالله

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

تمام پست هایی که میزارم تو این تایپیک از طرف شهدای گمنام هدیه به صاحب الزمان 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

پایین تاپیک  سه نقطه هست اون رو بزن نوشته حذف تاپیک

چون پست گذاشته نمیشع

باید نی نیار پاک کنه

همینو قفل باز کنم نمیشه؟ 

بعدا تاپیک پاک کن 

الان تاپیک رو شرو کن تا وقتمون نره

2706