2737
2734

سلام دوستان داستان طولانیه ی خلاصه میگم 

یک سال و چند ماه پیش با ی پسری آشنا شدم 

خیلی مهربون و ساده و درکل شخصیت های خوب زبادی داره

راستش این پسر بهم ابرز علاقه کرد و باهم ی چندماهی وارد رابه جدی شدیم ولی خب بخاطر ی سری مشکلات و اینکه دلم ویش کسی دیگه بود ( اون شخص اصلا دوسم نداشت ) با این اقا کات کردم ولی ایشون همش دنبال من بود از التماس گرفته تا هرکاری می کرد تا برگردم منم تریپ مغرورا می گرفتم فک می گردم چخبره 

دوبار این اتفاق افتاد و بدجچر با حرفام دلش و شکستم 

از تحقیر و توهین و بی احترامی گرفته تا شکستن قلبش  

بار دوم دیگه باهم صحیت نکردیم تا ی مدت تا اینکه بهش پیام دادم امروز و حرف زدیم

ولی سر ی سری اتفاقات ی مدت عذاب وجدان گرفتم وهمین باعث شد برگردم که احساس میکنم توی این بک سال و نیم منم مجذوب خودش کرده....و مشکل اینجاست حال که من گرفتارش شدم اون حرفای من و باور نمی کنه و اعتماد نداره میگه بازم میری و نمی تونم فراموش کنم و....نگین دچستت نداشته و فلان اون واقعا منو میخواس و میخواد ولی خودم این بار خراب کردم بدم خراب کردم  ولی خدا شاهده مث سگ پشیمونم و هر روز میخوام خدامنوببخشه  

حال که ورق برگشته دلم میخواد اشتباهم و جبران کنم ولی باور نمی کنه حقم داره.....

گفت تا زمانی که این موضوع از یادم نره نمی تونم کث قبل بشم و ب رابطه برگردم چون اسیب می ببنیم هرجفتمون 

توی هرشرایطی کنارم بود و کمکم کرد اونوقت منه احمق چیکار کردم خدااااا  

حالم خیلی بدههههه ولی بخدا منم حال و روز خوبی نداشتم و بدجر تحت فشار بودم انگار خودم نبودم انگار شیطان توی جلدم بود !!!

سختمه نمی تونم تا چن سال دوست معمولیش باشم تا ایا بشه یا نشه    

تروخدا مصیحت نکیند میدونم خریت کردم

کمکم کنید بگین بهش چی بگم چیکار کنممممممم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه شرایطش رو دارید و آینده میخواید با هم بهش پیشنهاد کن برید پیش روانشناس دوتایی، زخم‌های گذشته راب ...

مشکل اینجاست روانشناس ام حرفام دیگه قبول نمی کنه با این کاری که من کردم   

بهش بگو میخوای جبران کنی و برای جبران کردنش حاضری هر راهی رو بری، برای این هم پیشنهاد زوج‌درمانگر میکنی که بتونی مطمئنش کنی قطعا مصممی رابطه حفظ بشه و جبران کرده باشی کارهات رو و یه نفر سومی باشه که تخصصی بتونه این اطمینان رو بهش بده و به هردوتون کمک کنه. روانشناس هم قطعا مسیرش مسیر کمک به شماست نه باور نکردن حرف‌هاتون عزیزم.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

مگه میشه😂😐 شما کدام استان هستید؟!😐 الله اکبر داره مگ همیشه روانشناس حرفات رو باور نکنه خودتو پیشش خالی کن دختر خود واقعیتو بهش نشون بده که واقعا پشیمونی  چند راه راه بیشتر برای اثبات خودتت نداری یا با زبون و حرفات یا با اهلاقت یا با هدیه دادن و این چیزا و.....

2738
بهش گفتم کلی حرف زدم میگه حرفات از یادم نمیره بد شکستی دلمو

عزیزم؛دوست پسرت مگه نبوده؟! اگه دوست پسرت بوده که ارزششو نداره حتما الان خدا میدونه با کیه!؟😐,,🚶که بهت اهمیت نمیده و میخواد که تو خوب التماس کنی 

عزیزم؛دوست پسرت مگه نبوده؟! اگه دوست پسرت بوده که ارزششو نداره حتما الان خدا میدونه با کیه!؟😐,,🚶که ...

با کسی نیست

اونو بهتر ازخودم می شناسم

همیشه میگن پسرا اینجورین اونجورین الان برعکس شده

با کسی نیست اونو بهتر ازخودم می شناسم همیشه میگن پسرا اینجورین اونجورین الان برعکس شده

🥲چی بگم والا دیگه یا باید مشاور بری باهاش یا قول بدی بهش یا ضمانت کنی یا خودتو با هدیه دادن یا راه های دیگه ثابت کنی