2737
2734

من مجردم و دو سالی میشه که اینجوریم بعضی مواقع که از خواب بلند میشم چشام یه لحظه سیاه و سفید میبینه و گوشم سوت می‌کشه فقط برای یه دیقه من همیشه قبل از اینکه بیدار بشم از خواب یه بیست ثانیه می‌شینم اولش و بعد بلند میشم امروز همینکه چش وا کردم بلند شدم یه ده دقیقه کارامو انجام دادم و همش سرپا بودم اومدم سر یخچال مواد صبحانه بردارم دیدم دلم داره خالی میشه سرد و گرمم میشه گفتم چیزی نیست خوبم بعد دیدم نه بدتر شدم چشام همه جارو برای ده دقیقه سیاه سفید میدید و گوشم سوت وحشت ناکی میکشید اومدم نشستم سرم گیج رفتم طوری که میخواستم بیوفتم غش کنم خودمو نگه داشتم نشستم جایی دیدم عرق سرد میریزم لباسام همه خیس شده بعد بیست دقیقه نیم ساعت بهتر شدم شما تاحالا اینجوری شدین؟ دکتر رفتین چی گفت؟ 

🍀زندگیمو دوست دارمممممممم🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فشارت احتمالا خیلی پایین هست 

یک دکتر برو 

و اگر چیزی نبود 

یک نمکدون کوچولو بگذار کنار تختت یکم نمک بزن به زبونت بعد بلند شو 

فشارت می‌افته 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

سلام عزیزم 

من حدودا دبیرستانی بودم اون زمان 

توی بازار مشهد این اتفاق برام افتاد 

چشمام کلا به اندازه شاید یادم نی دقیقا ده ثانیه ۲۰ ثانیه همه چیز رو سیاه و سفید دیدم بعد به صورت یه جرقه انفجاری نورانی 

بعد از حال رفتم که این برا من دو بار اتفاق افتاد 

که متاسفانه هیچ زمانی مادرم منو دکتر نبرد 

گفتن فشارت افتاده حتما و فلان

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2740