2733
2734

حالا خیلی ام دمش گرم نه ولی خیلی مهربونه...اصلا خیلی فرق داره با همه...بعدا فهمیدم خودم از همه بهترم از خود اونم بهترم شوهرمو میگم...فقط قدر خودمو و خوبیامو نمیفهمیدم...خودمو هیچ میدیدم...اصلا یه طوری بودم فکر میکردم همیشه اون درست میگه من چرت میگم اون میفهمه من نه...

حالا خودمو شناختم...نه من خیلی خیلی بهترم...من اون بی مصرفی نیستم که تصور میکردم هستم...ولی خیلی دیره...نصف بیشتر عمرم رفت...

تو رو به خدا قسمت میدم بچتو تحقیر نکن نگو گند زدی نگو بد گفتی بد حرف زدی چرا کم عقلی چرا اینطور چرا اونطوری...از راه های غیر مستقیم تربیتش کن گند نزن به اعتماد به نفسش تو جمع بهش اعتماد کن حرفاشو گوش بده تو خلوتتون از  تصمیماتش تعریف و تمجید کن...خلاصه که از نظر من بزرگترین خیانت به یه بچه...گرفتن اعتماد به نفسشه ازش...

اگه خواستین بگین تاپیک بزنم که چی شد و چی فکر کردم و چطور شد که عوض شدم و این حسم چقدر خوبه😢

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه یه ادمو بکشن بفرستن سینه قبرستون خیلی خیلی خیلی بهتره تا اینکه اعتماد به نفسشو ازش بگیرن اسمشم بزارن ادب کردن اسم خودشونم بزارن پدر و مادر

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728