2733
2739

خیلی اعصاب م داغون بهم ریختم بد سالها باردارشدم سونو آن تی من 1بود آزمایش ریسک 1.1100زده بد یازده روز به جای اینکه جواب سلفری بدن گفتن باید تکرار بشه  گفتم چرا شما که مسجد همه میفرستم این آزمایش چرا مستقیم نمی‌فرستند حتمن باید آزمایش سلامت بدن خدا لعنتشون کنه چون DNA جنین تو خونت کم بود هفته دوازدهم این آزمایش دادم چرا باید کم باشه دارم دیوانه میشم طاقت ندارم دوباره ازمایشبدم انتظار بکشم 😭😭😭😭😭😭😭😭یعنی مشکل داره اصلن ذوق شوق ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم دکتر عوضی منو فرستاد به خدا الان یازده روز گریه استرس امروز آزمایشگاه زنگ زد دوباره باید بدی ...

کاملا درکت میکنم، ولی استرس کارت رو و حالت رو بدتر نکنه، بهتر نمیکنه.

چون ان تی پایین، خیالت راحت مشکلی نیست.

برو بی استرس آزمایش بده، بهتر از روزه ی شک داره .

ان شالله صحیح و سالم بغلش میکنی

2728
کاملا درکت میکنم، ولی استرس کارت رو و حالت رو بدتر نکنه، بهتر نمیکنه. چون ان تی پایین، خیالت راحت م ...

اخ دادم گفتم Dnaجنین کم جواب نگرفتیم 😭😭😭😭هفته دوازدهم رفته بودم الان پانزده هفته

اخ دادم گفتم Dnaجنین کم جواب نگرفتیم 😭😭😭😭هفته دوازدهم رفته بودم الان پانزده هفته

متوجه شدم.

حرفم همینه، اگر یه جواب غلط و الکی بهت میدادن ، خوب بود.

نمونه ، برای آزمایش مناسب نبوده.

برو و بدون استرس آزمایشت رو بده

من امینو دادم، و اگر مشکلی باشه، یه جواب اولیه ، سه روزه میدن تا بری برای سقط. وقتی به شما ندادن ، ...

نه جوابی ندادن گفتن برای بار دوم بیایی شما ریسک ت چند بود سونو آن تی چی عزیزم 

2740
نه جوابی ندادن گفتن برای بار دوم بیایی شما ریسک ت چند بود سونو آن تی چی عزیزم 

من ان تی ۳/۱ بود. اصلا گفت دیگه آزمایش غربالگری نده و مستقیم برو آمینو بده.

گفتم درکت میکنم ، منم منتظر موندم تا ۱۶ هفته که بشه، آمینو بدم . منم این مسیر رفتم.

برات دعا میکنم ارامش بگیری.

الانم تنها کاری که از دستت میاد تکرار آزمایش و دعا کردن.

ان شالله به حق این روزای عزیز، دلت شاد میشه و کوچولوتو سالم بغل میکنی

من ان تی ۳/۱ بود. اصلا گفت دیگه آزمایش غربالگری نده و مستقیم برو آمینو بده. گفتم درکت میکنم ، منم م ...

😭😭😭من الان این هفته دکتر گفت غربالگری بده نمیدم تا جواب آزمایش بیاد دوشنبه باید برم باز یعنی مشکل نداره خسته شدم آنقدر تو اینترنت سرچ میکنم خسته شدم آنقدر فکرم همینه گریه استرس اضطراب 

نگران نباش.

ان تی زیر دو هست.

بالای دو ریسک داره.

منم برای دخترم ان تی زیر دو بود ولی ازمایش ریسک داشت.

سلفری دادم.دکتر گفت احتمال نوددرصد مشکلی نداره و 

ممکن ازمایش  خطا بده و دوباره ازمایش بدی.

ولی برای من خطا نداشت.

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2706