2733
2734
عنوان

خانما اگر همسرتون در رابطه هیچ روشی پیشگیری رعایت نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونی ک دلش بچه میخواد بچه دار نمیشه اونی ک دلش بچه نمیخواد دوبار بچه دار میشه 

هیع حکمت خدارو ببین🙂

یه دل شکسته که نیاز داره شما نی نی سایتهابراش دعا کنید تا حاجت روا بشه😔💔

دست شما ک بازتره

اگر فیلم و سریال دیدن حالتو خوب میکنه،تو دوست منی:))هر سوالی درباره فیلم سریال و تحلیلشون داری بپرس😌🌹تو چرا شمع شدی،سوختی ای هستی من،آنزمانی که تو را سایه پروانه نبود🦋به شرط آن که ز مجلس سخن به در نرود🌈هیچ کس بی دامنی تر نیست،لیک در پیش خلق   باز می پوشند و ما بر آفتاب انداختیم😇fortunately❤

شما میگی چرا هر بار من قرص بخورم، اذیت بشم! خب شما باردار بشی، سقط کنی باز به مراتب مضرات سقط خیلی بیشتر از قرص خوردن

بوی بهبود ز اوضاع جهانم می شنوم...                            مانده ام کشور من جزء جهان نیست چرا! 
مرد میتونه ببنده خیلی راحت تر هم هست نسبت به زن

اخه منم همین مشکل دارم البته ما جلوگیری میکنیم ولی همس استرس دارم نکنه خدایی نکرده.....

شوهرمم میگه میترسم برم ببندم

IUD استفاده کن. انواع هورمونی مثل میرانا خیلی عالیه. خونریزی ماهیانه را کم می کنه و اطمینان خیلی بالایی داره. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
😔 چطور دلشون میاد 

من اینجوری برداشت کردم که جلوگیری نمیکنن و به قول خودشون تو این شیش ماه دوباره باردار میشن خو حتما سثط میکنن دیگه و این واقعا دردناکه بنظر من عین جنایته از قصد یکی بیاری تو این دنیا بعد بکشیش و بعد دوباره و دوباره اینکارو تکرار کنی 

خود اسی که فعلا جواب نمیده امیدوارم جواب بده و بگه من اشتباه میکنم

(اللهم صل علی محمد و آل محمد) برای خوشبختیم و موفقیت دخترنازمامان دعا کنید❤🌹
اونی که بچه نمیخواد باید بفهمه راه جلوگیری وجود داره.

موافقم راه های زیادی برا جلوگیری هست

خود اسیم خوب میدونه و تاپیک الکی زده

یه دل شکسته که نیاز داره شما نی نی سایتهابراش دعا کنید تا حاجت روا بشه😔💔
2706