2737
2739
خب ببین من مشکل گوارشی معده و تنبلی روده و یبوست هم دارم  از اونم میتونه باشه

من دو روزه اینجوری شدم فکر کنم یه بیماری فصل گرماست

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید واژن اگ نبض بزنه کسی میدونه چیزی؟  ببخشید که پرسیدما     اگ پریود نبودم میگفتم ...

سلام یک احتمالش هست که احتیاج به ارتباط زناشویی داشته باشید.پریود بودن یا نبودن هم موضوع رو عوض نمیکنه.

بارداری عزیزم مبارک باشه نبضت شکمت بخاطر جنینی که تو شکمت تشکیل داره میشه

نههههه بابا بخاطر استرسه

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
2728
سلام یک احتمالش هست که احتیاج به ارتباط زناشویی داشته باشید.پریود بودن یا نبودن هم موضوع رو عوض نمیک ...

چند روز قبلی پریود بشم اینجور شد سه چهار روزم عقب انداختم میگفتم نکنه باردارم ولی مطمئن  بودم نیستم چون  راه پیشگیریم مطمئنه    الانم دو روزه پریودم بازم پیش میاد نبض میزنه  وقت سونو هم گرفتم منتظرم بعد پری برم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭