2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هر وقت خواستم عادت نشم ۱۰روز قبل شروع خوردم روزی یکی ولی حتما با دکتر زنان مشورت کن

من هر وقت میخورم حالت تهوع میگیرم 🤕

چه کسی میداند تو در تنهایی خود تنهایی؟!                          چه کسی میداندکه تو در حسرت یک روزنه فردایی!                پیله ات را بگشا...  .     تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!                            
2740

من توی عمرم مجبور شدم دو بار بخورم 

اونم با فاصله ۲۰ سال 

دقیقا هر بارم از زمان شروع قرص تا قطعش خونریزی داشتم 

یه بار که ۴۰ روز خوردم پشت هم خونریزی بود تا قطع کردم تموم شد 

برا کیست دکترم داد

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

هیچی نمیشه عزیزم با یدونه خوردن قرص .به خودت چیزی تلقین نکن.راحت و اسوده به ادامه زندگیت برس.نه پریود میشی نه تاخیر میوفته تو‌پریودیت.با یدونه بدن سریعا تنظیماتش رو مطابق اون یذره قرص نمیکنه که.

2706