2733
2734
عنوان

زدم بیرون از خونه کجا برم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17675 بازدید | 522 پست
اره درس میخونم  خیلیییی دوستدارم مستقل بشمو .. حرفه هم میخواستم برم ارایشگاه اموزش ببینم ک دوس ...

فنی حرفه ای یا جهاد شهرتون برو...هم تعدد کلاس دارن 

هم حرفه یاد میدن....وام هم میدم برای شروع کار....

قارچ و پرورش گل، زالو.........

خانه کارگر هم اگه دارین کلی کلاس داره... سرچ کن ببین تو شهرتون دارین

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنگ بزن اورژانس اجتماعی .

به هیچ عنوان به کسی اعتماد نکن. بیرون پر از گرگه. کسی که یه شب جا بهت بده ازت سواستفاده میکنه.

من چند ماه قبل دختری 28ساله را دیدم که شرایط تو را داشت ولی نابود شده بود. پدر و مادرش جدا شده بودن. و این دختر 14ساا آواره بوده. معتاد به شیشه و هرویین شده بود. همه جور بهش تجاوز شده بود. به قول خودش دیگه این چیزا براش عادی بود.

به هیچکس اعتماد نکن. خیلی مواظب خودت باش

2731
برو یه جا ک آروم شی بعدم زود برو خونه لطفا 

خونه مامانبزگمم الان فقط مامانم هی زنگ میزنه به مامانبزرگم میگه تو چیکار داری 

چرا دخالت کردی 

لابد میخواسته تا شب تو کوچه بمونم :)

عزیزم نمبتونی یه پرستاری از سالمند خانم پیدا کنی محیطش البته امن باشه؟یا یه کاری ک دوشیفت باشی و پول ...

ی کارگاهی بود نزاشت‌اونجا برم خودش میگف اینجا نه 

برو ارایشگری یاد بگیر 

که امروز قرار بود برم جای من خواهرمو فرستاد  

۱۸ سالم

زنگ بزن اورژانس اجتماعی . به هیچ عنوان به کسی اعتماد نکن. بیرون پر از گرگه. کسی که یه شب جا بهت بده ...

زنگ زدم گفتم میگف خب تو برگرد خونه 

بعد گف باید از کلانتری نامه بگیری اول 

نامه رو باید بگیرم و اینکه  این دفع اولش نیست 🚶🏼‍♀️ 

وای الهی 😥😥

خونه مامانبزگمم الان فقط مامانم هی زنگ میزنه به مامانبزرگم میگه تو چیکار داری  چرا دخالت کردی& ...

کار خوبی کردی همونجا بمون عزیزم

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706