2737
2734
عنوان

زدم بیرون از خونه کجا برم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17667 بازدید | 522 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ زدم اول سنمو پرسید بعد میگم از خونه زدم بیرون کجا برم میگه خب برگرد خونه  بعد گفت باید بری ...

هرکاری  گفتن انجام بده و با گریه و زاری شدید تمام آزار مادرت و خاهربرادرات رو تواین چن سال توضیح بده و یه جوری نشون بده ک فک نکنن خیلی هم اوضاعت بد نیس و داری بزرگش میکنی 

خودت رو ترسیده و ناتوان و بی پناه نشون بده ببین مادرت رو میکشن دادگاه حسابش میرسن ک دفعه دیگه اینجور باهات نکنه 

درنهایت هم میگن اگر نمی تونید از دخترتون با احترام مراقبت کنید میدیم تحویل بهزیستی

2728
گفتم امسال عقدمه عزیزم  اونم مامانم نمیزاره داره همه چیو بهم میزنه

نامزدت نمیبینه مگ مادرت چ مدل بیماریه

اگ نمیدونه تعریف کن

حرفاشو گوش نده

شاید درکت کرد😔

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740

چن سالته؟

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)
چن سالته؟

و الان کجایی؟

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)
اره گفت نامه بگیر  من نمیشناسم اینجورجاهارو اینجا   خوب شد اینجا گفتم یکم اروم شدم فقط ن ...

نگران نباش کم کمش یه تعهد درست و حسابی ازش میگیرن بیشتر سر کتکاش تاکید کن که نخواد بفرستت پیش کس دیگه