2733
2739
عنوان

روزی دختری به تمام خواستگارانش جواب رد داد......

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 112 پست
اهم نعیمه نظام دوست بود میگفت شوهر مخام😂

اره گلم آنم می‌گفت سوم راهنمایی به خواستگار داشتم دیگه بعدش ینفر منو نخواست خیلی خاکی بود مصاحبه شو دیدم از آنوقت طرفدارش شدم😂😂😂😂

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
بعد چیزشو چیکار کرد؟  ینی نیازشو؟

به مرور بی حس میشی .....💔

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر هرگز 

من خودم ۳۱ سالمه ظاهر و باطنم خوبه 

ولی خونه ی پدر و تنهایی تا یه سنی خوبه 

مخصوصا اگه با حجب و حیا باشی و اهل روابط پوچ نباشی 

تنهایی ادمو مریض میکنه 

فقط اونایی ک تا سن بالا مجرد موندن میفهمن من چی میگم 

من میگم کاش خیلی چیزا رو نداشتم ولی در قبالش همسر خوب داشتم و ازدواج موفق 

ادم تا اخر نمیتونه تنها بمونه 

اونایی که ازدواج کردن و حالا شوهرشون باب میلشون نیست 

درد تنهایی و بی همدمی رو نچشیدن 

ولله مجردی و توی خونه پدر ام خبری نیست 

مخصوصا اگه پدر و مادرت سن بالا باشن و...

خستم 

خیلی خسته 

هرچی از خدا خواستم قسمتم نشده 

دیگه شور و هیجانی نیست 💔😭

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2731
خودم ار سفر مجردی بیزارم. دوست دارم کنار بچه هام باشم. بعد تولد فرزند اول دو مدرک مدرسی هنری گرفتم ...

یعنی دوس نداری گاهی بدون این که که فکر بچه باشی خودت برا خودت آزاد بری سفر؟ من فکر این که نتونم برا خودم باشم دیوونم میکنه اگه یه بچه همش وابسته به ادم باشه😣

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است...

خیر،نه به خاطر اینکه ازدواج آش دهن سوزی باشه ولی آشپزی این خانوم رو کی انجام میداد که بوی پیاز داغ نگرفت؟!

بشور بساب خونه که داشت اگه کهنه برا شستن نداشت؟

مامانای الان دیگه کهنه نمیشورن ولی رسیدگی به بچه کار سختیه و اجر خودش رو داره،بی ارزشش نکنیم

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
2738
به مرور بی حس میشی .....💔

نمیشه غریزیه البته اگ تاحالا تجربه نداشته باشی شاید هیچوقت دلت نخواد ولی داشته باشی خواه ناخواه میخوای

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
اره گلم آنم می‌گفت سوم راهنمایی به خواستگار داشتم دیگه بعدش ینفر منو نخواست خیلی خاکی بود مصاحبه شو ...

اره منم دیدم 😂😂

هرکی هرجور دوست داره میتونه زندگی کنه😉     بیاین باهم مهربون باشیم به نظرم هم احترام بزاریم و نظرمونو محترمانه و بدون تندی بگیم😘💙🌌بر خلاف همه کاربر جدید😂قبلنا عضو نبودم فقط میخوندم😅

از نظر من اینجوری تو داری میگی اشتباهه چون داری میگی مردا بد هسن الان یعنی مامان تو ازدواج کرد اسیر شد هااا دسته خوده آدمه رفتارت خوب باشه همه باهات خوبن چون این قانون کارماس هر طوری با مردم رفتار کنی مردمانی با رفتاری که باهاشون کردی سمتت میان باز نظر شخصی هر کسی مربوط به خودشه و این متن شاید واسه بعضیا خوب باشه مثلا کسی فعلا ازدواج نکرده یا شخص مورد نظرشو هنوز نیافته یا هنوز شرایطشو نداره😁

گول نوجوان ها و جوان ها نزنید ازدواج خیلم خوبه و کلی هیجان داره البته سن ازدواج دیگه از 20 تا 35 هست بستگی به شرایط خودتون داره بجنبید پ ازدواج کنید 😍😍😍🚶🚶🚶

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
منم خیلی هارو میشناسم که ازدواج نکردن و کاملا راضی هستن  من نمیگم ازدواج بده به هیچ وجه  ...

همون کسایی که میگین ازدواج نکردن و راضی آن بعد از یه سنی واقعآ میفهمن چه اشتباهی کردن زندگی بی ثمره و بی تنیجه در عین تنهایی  

..
خیر هرگز  من خودم ۳۱ سالمه ظاهر و باطنم خوبه  ولی خونه ی پدر و تنهایی تا یه سنی خوبه& ...

۲۹ سالمه درکت میکنم

در حال تلاشم برای رسیدن به رؤیای خودم ی جورایی انقد بی اعتماد شدم به مردها که دلم میخواد مجرد بمونم ولی تنهایی هم سخته درست میگی مخصوصا واسه امثال ما که براشون مهم به گناه نیفتن

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
یعنی دوس نداری گاهی بدون این که که فکر بچه باشی خودت برا خودت آزاد بری سفر؟ من فکر این که نتونم برا ...

بچه هامو جوری تربیت کردم که اصلآ اویزونم نیستن

کاملآمستقلآ

نه 

من کلآ دوست دارم کنار خانوادم باشم.

به خاطر همین موضوع کلآ کارهای بیرون و اموزشهای حضوریمو کنسل کردم

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود