2733
2734
عنوان

سفره انداختم دوساعته شوهرم نمیاد غذا بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1958 بازدید | 54 پست
چرا فکر میکنی همسر و دختر خوبی نیستی عزیزم؟

کلا بداخلاقم لجبازم کم حرفم و خنده رو نیستم

خانوادم و شوهرمو خیلی اذیت کردم و الانم ادامه داره اذیت کردنم😐🔪

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
منم حامله ام ولی ناهارم و پختم و خوردم😁

نووووش جونتون😁

من از اشپزی متنفرم ولی گشنم میشه مجبورم برم پای گاز😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخام پاشم ابدوغ خیار بخورم😐🔪 البته اگه ماستمون خراب نشده باشه

خسته نباشی😂

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

اشتباه کردی غذاشو میزاشتی تو سینی. مادرش که نیستی هرکاری کرد باز به خورد و خوراکش برسی. حالا دیگه اینکارو نکن. صداشم نزن. غذا رو بکش و خودت بشین بخور. اومد، اومد. نیومد هم گشنگی بکشه. بچه اس مگه

با خرابات نشینان ز کرامات ملاف... هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد
2731
میخام پاشم ابدوغ خیار بخورم😐🔪 البته اگه ماستمون خراب نشده باشه

من یه دونه بادمجون دارم مونده تو یخچال، بکنمش کشک بادمجون 😕🤦‍♀️

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
اوهوم من بادمجونم ندارم😐🔪

آبدوغ خیار میچسبه حالا😋😂

2740
کلا بداخلاقم لجبازم کم حرفم و خنده رو نیستم خانوادم و شوهرمو خیلی اذیت کردم و الانم ادامه داره اذیت ...

خب بخند 

جوکر ببین 

چیزای طنز و اینا تمرین کن بخندی 

درست میشه 

ناراحت نباش

شاید افسرده بودی

خب بخند  جوکر ببین  چیزای طنز و اینا تمرین کن بخندی  درست میشه  ناراحت نباش ...

افسرده هستم فک کنم یکم

هیچی خوشحالم نمیکنه

کلا از اول اینجوری بودم

یادم نیس یبار با صدای بلند خندیده باشم

افسرده هستم فک کنم یکم هیچی خوشحالم نمیکنه کلا از اول اینجوری بودم یادم نیس یبار با صدای بلند خند ...

خب عزیزم اینکه میدونی. مشکلت چیه خیلی. خوبه

نصف راهو رفتی 

الان باید به فکر درمان خودت باشی 

یکم شرایط زندگی تو عوض کن 

منم اینجوری شدم بارها

اما الان خوبم شکر خدا 

راه حلش یکی دوتا نیست 

باید سبک زندگیتو تغییر بدی 

سخته ولی جواب میده 

انشاالله 

سلام دوست عزیز ی جای زندگیتون اشتباهه   من الان 6 ساله  1 بار رختخوابمون جدا نشده  سر یه سفره غذا خوردیم باهاش صحبت کن  سرهرچیزی قهر نکن ب خدا ارزش نداره آدم تو زندگی باید صبرو گذشت داشته باشه 🌺برات آرزوی خوشبختی میکنم ❤️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
خب عزیزم اینکه میدونی. مشکلت چیه خیلی. خوبه نصف راهو رفتی  الان باید به فکر درمان خودت باشی&n ...

چجوری عوض کنم

فک میکردم ازدواج کنم بیام خونه خودم بهتر میشم ولی بدتر شدم از ی طرفم‌زد حامله شدم و کلا اعصابم و بدنم بهم ریخته

اصلا تفریح ندارم و همش خابم و هی استرس دارم

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

چجوری عوض کنم فک میکردم ازدواج کنم بیام خونه خودم بهتر میشم ولی بدتر شدم از ی طرفم‌زد حامله شدم و ک ...

اولا باید عبادت کنی 

نماز سروقت 

دوم سوره یاسین رو هر روز بخونید

که غم رو بر طرف میکنه و شادی میاره تو قلب 

تجربه شخصی خودمه

دمنوشهای فرح بخش رو بجای چای سیا بخوری 

از جمله 

گلاب که هم بخوری هم بو بکشی

عرق بهار نارنج

عرق یا دمنوش باد رنج بویه

غذا هایی که دوست داری بخوری 

اول برو خرید کن بعد بیا درست کن