2733
2739
سلام عزیزم میشه لطف کنید جواب من هم بدید❤🙏 اسمم مهسا میشه بگی به در امد مورد نظرم میرسم؟ قبول میش ...

اسم مادر

مثل آن مسجد بین راهی تنهایم/هر کسی می آید مسافر است،میشکند هم نمازش را و هم دل مرا...و میرود...دیگر به خاک کفش این غریبه ها عادت کرده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا  مرس گلم

میاد ان شاالله

ولی از چیزی ناراحت هستش

با توکل بر خدا و صبر و صبر و تلاش به اون درامد خواهی رسید

مثل آن مسجد بین راهی تنهایم/هر کسی می آید مسافر است،میشکند هم نمازش را و هم دل مرا...و میرود...دیگر به خاک کفش این غریبه ها عادت کرده ام
2731
میاد ان شاالله ولی از چیزی ناراحت هستش با توکل بر خدا و صبر و صبر و تلاش به اون درامد خواهی رسید

و سوال اخرم میپرسم عذر خاهی میکنم وقتتون میگیرم مرسی ک جواب دادید سپاسگزارم❤🙏

شغل همسر ایندم خصوصیاتش؟

و سوال اخرم میپرسم عذر خاهی میکنم وقتتون میگیرم مرسی ک جواب دادید سپاسگزارم❤🙏 شغل همسر ایندم خصوصی ...

اخه این چه سوالی هستش🤦‍♂️

دونستن این سوال کمکی بهت نمیکنه...

و سوال اخرم میپرسم عذر خاهی میکنم وقتتون میگیرم مرسی ک جواب دادید سپاسگزارم❤🙏 شغل همسر ایندم خصوصی ...

خواهش میکنم

سرنوشت ادم ها دست خودشون هستش...اعمال حال ما رو اینده ما تاثیر میزاره

اون کاری که باید انجام بدی رو انجام بده و تنبلی نکن

2740
قرار شد به من خبر بدین که باردارم یا نه

معذرت میخوام یادم رفت🤦‍♂️