2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=243778519]چطور گرفتی؟[/QUOTاز لبنیات محلی 😔

جدی،ماهم همش لبنیات محلی میخوریم دیگه میترسم

من میروم،اما زمانی خواهد رسید که درتاریکی های شب بانور شمع به دنبالم خواهید گشت...روحت شاد😔💔
2731
اصلا نترس همیشه ک اینجور نیست، فقط از جای مطمئن بخر

آها ممنون گلم،بیشتر شیرودوغ میگیرم به نظرت اگه شیر آلوده باشه باجوشوندن ازبین میره؟

من میروم،اما زمانی خواهد رسید که درتاریکی های شب بانور شمع به دنبالم خواهید گشت...روحت شاد😔💔
آها ممنون گلم،بیشتر شیرودوغ میگیرم به نظرت اگه شیر آلوده باشه باجوشوندن ازبین میره؟

خواهش میکنم، فکر کنم اگه درست بجوش نی از بین میره، من خودم از روزی ک مریضیم از بین رفته لبنیات محلی مصرف میکنم فقط شیر را خیلی میجوشونم

2740
خواهش میکنم، فکر کنم اگه درست بجوش نی از بین میره، من خودم از روزی ک مریضیم از بین رفته لبنیات محلی ...

مرسی گلم

خواهش میکنم، فکر کنم اگه درست بجوش نی از بین میره، من خودم از روزی ک مریضیم از بین رفته لبنیات محلی ...

عزیزم تو علایمت چی بود؟چقد طول کشید خوب بشی؟؟الان کامل ازبین رفته یا چند وقت درمیون عود میکنه؟

کسی داشته قبلن..من با درد ران یکی از پاهام و کمی تب متوجه شدن ک تب مالت شاید باشه ک ازمایش دادم و بو ...

خواهرم داشت 

چندین سال پیش 

الان خوب خوب شده 

اصلا و ابدا لبنیات نخور 

حتما پاستوریزه باشه

نظر یه دکتر سنتی هم بپرس

از شیر و پنیر احتمالش زیادتره که بگیرن..به هیچ عنوان دیگه سمتشونم نمیرم

اگه کاملا بجوشن خطری ندارن . پنیر تازه هم مصرف نکنید 

والا لبنیات از نظر طب سنتی سرد گفته میشه زیاد میل نداریم بهش ولی الان هم که این همه گران شده  دیگه نمیتونیم بخریم

2706