2733
2734

سلام روزتون بخیر باشه انشالا 

من دختر هستم ۱۶ سالمه و قدم ۱۵۴ هست و پریود هم چنسال پیش شدم .میخام برم دکتر غدد ک میله بارفیکس هم بخرم و به دکتر بگم که جای معتبر معرفی کنه برا حجامت. ازنظر ژنتیکی هم پدر مادرم متوسطن مادرم هم قدمه.

بعضیا گفتنه ک داروهایی که دکترای غدد میدن عوارض مثل نازایی و سرطان...داره لطفا اگر تجربه یا برا آشناها سراغ دارید بگید من واقعا نیاز دارم برن قدم کوتاهه 

برم یا نه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ورزش بسکتبال انجام بده  کمرتو سالی دوسه بار بادکش بنداز صبح ناشتا ده تا بادوم بخور

بادوم سرشار از کلسیمِ 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

ببخشید اسی

لطفا به تاپیک آخرم سر بزنید

یکمی شاد میشید😂

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃
2738
[QUOTE=243711871]ببین اگر هرمون منظوره فقط بلند نمیشی پهن میشی[/QUOTE🤒 من لاغرهم هستم اما ن استخوان ...

ببین همه چی بزرگ میشه صورت ران صورتت پهن تر میشه

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2706