2733
2734
عنوان

دقت کردین مردم دیگه واکسن نمیزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 59 پست
آمار وزارت بهداشته😂😂😂

جددددی😂😂😂

اینم مثل سایر ار... الله اکبر🚶🏻‍♀️

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دقیقا ؛ منم همیشه ی مرگمه ولی در کل هیچیم نیست 😵‍💫

من با نوزده سال سن همش دارم قرص میخورم تا سرپا باشم 

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
اثر داشت هی دوز جدید میزدن؟؟ بسه دیکه ملتو گیر اوردن 

میگن بعد ۶ ماه کم  میشه برا همین تمدید کنید

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2731
نزنید این واکسنها رو خدایی.وقتی خیلیا نزدن و نه کرونا گرفتن نه دچار عوارض واکسن شدن چرا دنبال واکسنی ...

من و شوهرمو بچه هام نزدیم خیلی خیلی راضیم اما پدرمادرمو خواهرم زدن تا پای مرگ رفتن

اثر داشت ک تا دوز چهارم نمیرسید اخه  همون دو دوز ریشه کن میشد دیگه

میگن جهش جدید میزنه اثرش کم میشه

بعد ۶ ماه اثرش کم میشه

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

در مورد واکسن بهتره خودتو تحقیق کنید و حقیقتو پیدا کنید

اما یک سوال بوجود میاد چرا پشت سر هم انواع جدیدی از این بیماری تو سراسر جهان گزارش شد؟

(البته تا حیوانات و مردمان عزیز افریقایی رو این کره خاکی وجود دارند مقصر پخش و تولید هر نوع بیماری جدید بر دوش این عزیزان خواهد بود

2738
تو رو خدا به منم بگو دارن به زور میگن برو دوز جدید بزن

ببین عزیزم من وقتی تحقیق کردم فهمیدم اصلا رییس کمپانی سینوفارم خودش واکسن خودش نزده بهش گفتن چرا گفت من بعدا میزنم 😐😐 وات فاک 

بعدم یکی از پرفسورهای آمریکایی شردع کرد به توجیح مردم که واکسن نزنن، گفت مشخص نیست توشون چی هست و حداقل تا 5 سال دیگه مشخص میشه. 

و یکی از شهر های آمریکا برا نزدن واکسن شورش کردن 

💜💜army for ever 💜💜
من و شوهرمو بچه هام نزدیم خیلی خیلی راضیم اما پدرمادرمو خواهرم زدن تا پای مرگ رفتن

برادر من بعد از دوز اول کرونا گرفت خدا رو شکر تو خونه درمان شد و دوزای بعدی رو نزد ولی همسرم فشار خون بالا گرفته و هیچ جوره قبول نمیکنه از واکسنه

هر چه با هر که کنی بر تو همان می گذرد✋
ببین عزیزم من وقتی تحقیق کردم فهمیدم اصلا رییس کمپانی سینوفارم خودش واکسن خودش نزده بهش گفتن چرا گفت ...

این همه ایست قلبی یهویی تو جوونا از همین واکسناست😭

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
میگن جهش جدید میزنه اثرش کم میشه بعد ۶ ماه اثرش کم میشه

خب اگ اینجوره هی وابسته واکسنتون میکنن 

میدونی با واکسن چقد سیستم ایمنی  میاد پایین 

بعدشم تا مریض شدی  واکسن نزنی  حالت روبراه نمیشه 

شرایط زندگی  عفت کلام برام نذاشته   
ببین عزیزم من وقتی تحقیق کردم فهمیدم اصلا رییس کمپانی سینوفارم خودش واکسن خودش نزده بهش گفتن چرا گفت ...

شما مطمنی رییس خود سینوفارم واکسن نزده ؟میشه ی منبع بدی من به خانوادم نشون بدم

2706