2737
2734
اولس درد دار بعدش عادی میشه تازه سیبیلامم زدم مامانم نمیدونه مگر نه منو میکشه

🤣🤣🤣

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوفففففف من یبار امتحان کردم نتونستم تحمل کنم واقعا

نه بعد یه مدت عادت میکنی ولی درد دارههه😑

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
نه اونا پودر مو بر   باید از مغازه طب سنتی جایی ک معتبره بگو نوره زرنیخ دار میخوام ،،ولی م ...

من از عطاری گرفتم گفتم نوره میخوام یه پودر خاکستری رنگ تویه جعبه صورتی که روش نوشته تیز بر بهم داد این همون نورست یانه؟و واقعا بوی فاضلاب میداد

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
2731
من از عطاری گرفتم گفتم نوره میخوام یه پودر خاکستری رنگ تویه جعبه صورتی که روش نوشته تیز بر بهم داد ا ...

نه عزیزم از یه جای معتبر طب سنتی بگیر مطمئن تره بسته بندی دارن جعبه ای ،،فله هم دارن ولی پرس شده کمی رنگش به زردی می خوره ،، بو داره ولی بوی فاضلاب نیست ،،همین بوش خیلی درمانی، ممکن اول سخته باسه ولی به مرور عادت میکنی

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
نه عزیزم از یه جای معتبر طب سنتی بگیر مطمئن تره بسته بندی دارن جعبه ای ،،فله هم دارن ولی پرس شده کمی ...

مرسی عزیزم😘

فقط اینی که گفتی فله ایش خوبه یا بسته بندی شدش

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
مرسی عزیزم😘  فقط اینی که گفتی فله ایش خوبه یا بسته بندی شدش

خواهش میکنم🌹

عزیزم اگه جای معتبر باشه فرقی نداره هردوشون خوبه ،خودش هم بهت میگه اصلا رطوبت و هوا نباید بهش برسه باید درش محکم بسته باشه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2738