2737
2739

معنیش اینکه مرد خیلی زرنگ و فرزه؟ 

یعنی ربطی به خود زن و تنبلی تخمدان و این چیزا نداره؟ 

یا اینکه ممکن شانس باهاش یار نبوده که مثلا از دست مرد در بره یا با پیشاب باردار بشه؟

بعد به نظرتون با همه ی اینا وقتی جلوگیری طبیعی و مرد قصدش باردار شدن زن نیست؛ راهی هست زن بتونه کاری کنه یا نه فقط باید صبر کنه تا ببینه شانس باهاش یار میشه یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم مث توهم تعجب میکنم طبیعی باردار میشن سه سال ونیم طبیعی جلوگیری میکنیم منم دوست دارم باردار شم    اخه خودم و شوهرم عاشق بچه ایم ولی شوهرم میگه تا شرایط اوکی نشده صبرکنیم

2728

من هفت سال جلوگیری طبیعی داشتم،تو ۳۴ سالگی بااولین اقدام باردار شدم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738

من هبچ مشکلی نداشتم ازمایشو سونو پاپسمیر...مشخص کرد.ولی پنج سال طبیعی جلوگیری کردیم حتی یبارم شوهرم ا دستش در نرفت😂موقعیم ک خواستم باردار شم فک میکردم باید یکسال اقدام کنیم ک بگیره ولی بااولین بار گرفت.وقتی مرد بچه نخواد هیچ راهی نداره حالا چراوقتی شوهرت نمبخواد توانقد مشتاقی

2706