2733
2734
عنوان

عشقم انلاین شده جواب منو نداد دعوا کنم باهاش به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم فردا جواب میده اما اگه تو اینستاگرام سرگرم کسی بوده باشه چی

ینی چی فرض بر اینکه سرگرم هم باشه الاان فردا بهش بتوپی دیگه تو اینستا سرگرم نمیشه بابا به خدا با این گیر دادن ها نه چیزی درست میشه نه ادما عوض میشن اون اگه اهل خیانت باشه هرکاری هم کنی بازم همونجور می مونه اگه هم نباشه که دیگه هیچی سعی کن با کسی باشی که حالت در کنارش خوب باشه حال دوتاتون با هم خوب باشه وگرنه قرار باشه هردفعه از این دغدغه ها داسته باشی که دیگه هیچی

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
یعنی چی؟یعنی دعوا نکنم آسون رد بشم دربرابر این کارش؟اون همیشه جواب منو خیلی زود میداد

ن بابا چه دعوایی شاید حواسش نبوده یا بلند شده آب خورده یع دقیقه اینستا رفته الکی جنگ راه ننداز بی اهمیت باش

هرچی خوبه مال مرداس😡نمونش ما خانوم ها😏والا😑خدا سایه مونو از سرشون کم نکنه😁😅😅
2731
یعنی اگه شما جای من بودین بهتون بر نمیخورد؟

نه والا نه به خدا من قبل از ازدواجم با شوهرم دوس بودم یه بار بهش پیام دادم بعد یه هفته جواب داد   گفت پیامتو دیدم اومدم جواب بدم کار برام درست شد یادم رفت ببخشید   

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
نه والا نه به خدا من قبل از ازدواجم با شوهرم دوس بودم یه بار بهش پیام دادم بعد یه هفته جواب داد &nb ...

😂😂😂 اگه من بودم که دعوا راه انداخته بودم من اگه یه ساعت دیر جواب بده کلا قاطی میکنم

😂😂😂 اگه من بودم که دعوا راه انداخته بودم من اگه یه ساعت دیر جواب بده کلا قاطی میکنم

نه من اینطوری نیستم همیشه به شوهرم میگم تو ازاد افریده شدی ازاد زندگی کن ازاد از این دنیا برو یک ماه پیش که شوهرم تصادف کرد بردنش اتاق عمل برادرشوهرم گفت تو پیامای  گوشی شوهرت شماره دکترو بهم بده گفتم که رمز اثر انگشت داره اینقد تعجب کرد گفت که ینی تو هیچ خبری از داخل گوشیش نداری   به خدا این گیر دادن ها فقط آفت رابطه اس طرف ذاتش خوب باشه و حالت کنارش خوب باشه حله 

2740
نه من اینطوری نیستم همیشه به شوهرم میگم تو ازاد افریده شدی ازاد زندگی کن ازاد از این دنیا برو یک ماه ...

ممنون عزیزم خوب شد باهاتون حرف زدم یکم آروم شدم البته منم تا حالا گیر ندادم بهش یعنی خواستم گیر بدم ولی پشیمون شدم هر چند اکثر اوقات به ثانیه نمیرسه جواب منو میده فقط گاهی اینجوری میکنه

ممنون عزیزم خوب شد باهاتون حرف زدم یکم آروم شدم البته منم تا حالا گیر ندادم بهش یعنی خواستم گیر بدم ...

قربونت خدایی برای خودمون هم پیش میاد گاهی حس چت یا پیام دادن نداریم ولی مطمئنم طرفت خسته بود پیامارو‌ چک نکرده