2737
2739

توخونه مامانم گربه بچه گذاشت گفتن عروسی میشه توخونتون سرهفته ابجیم عروس شد بعدهفت سال که نمیشد برای همون یکم سمت این چیزا گرایش پیدا کردم یه بارم جغد رو پشت بوم خونمون اومدو تاصب خوند گفتن یکی میمیره داداشم مرد😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توخونه مامانم گربه بچه گذاشت گفتن عروسی میشه توخونتون سرهفته ابجیم عروس شد بعدهفت سال که نمیشد برای ...

والا گربه خونه ما بچه گذاشت اون سال آنچنان بلاهایی سرمون اومد که نگو و نپرس بخاطر همین گفتم خرافاته حالا انشالله برات اومد داشته باشه

یعنی انقدددددد تعجب میکنم از این یاکریم عوضی ک نگو  یکریز درحال تخم ریزیه بعد یا میندازشون پای ...

بعضی وقتا راه خونه رو اگه به شب بخوره گم میکنه با سرنگ بهش بیسکویت مادر بااب رقیق کن بده تو دهنش

اوف هیچی میان میرینن به اونجا 😑 من ک امسال لونشونو خراب کردم کلا بستیم بالکنو نتونن بیان چون تا این یکی از تخم در میومد اون یکی میومد تخم میذاش سریع لونه رو خراب کردم و تمام . بالکنم مثل گل شده میدم میشینم چایی میخورم لذت میبرم 

نه تُ آنی کِ همانی ؛ نه من آنم کِ تُ دانی 
2740

یاکریم چیه!

▪️مـن از تبــار زن های تکراری نـیســتـم... مــن از نســلِ هــمان تـافتـه جـدا بافتــه ام...✨الّلهُـــــــمَّ صَــلَّ عَلَـــی مُحَــــمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّــدٍ و عَجِـــل فَرَجَــهم

تو خونه خواهرم امروز قمری بچه آورده ندیدمشون ولی فکر کنم کیوت باشن

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 
نمیدونم من شنیدم یاروزی میاره یاغم 

منم خوندم بد یمن هستن الله و اعلم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706