2737
2739

👌💙

خب من بمب انرژی هستم🙂 متاسفانه یا خوش بختانه حرفاتون ناراحتم نمیکنه.... دوست عزیز   "میتونی هر جور دوس داری فکر کنی "   وقتی داشتم اسم کاربری انتخاب میکردم دوست بچگیام پیام داد و کاربریم این شد😄 ناگفته نمونه که هنوزم عاشق عروسکممم😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حال همین روزای من

و منی که ۲۴ ساعته دارم به این جمله فکر میکنم که چکار کنم اینجوری نشه...

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731
آدم هرچقدرهم که خوب و عالی زندگی کنه بازم راضی نمیشه و به همین فکرمیکنه

ولی از این حالت تا حد زیادی خارج میشه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2740
تو حق نداری انقدر تاپیک حق بزاریاااا    مخصوصا اگ انقدرررر من باشه

و من...

خوبه حالت  چ خبرا

بد نیستم

امروز دوباره اورثینکینگ داشتم و سر رشتم و شغلم یکم با بابام بحث داشتم...یکم گیجم و امیدوارم درست شم

ولی الان بهترم و دارم آهنگ ice dance دنی الفمن رو گوش میدم یکم آرامش بگیرم

تو چطوری؟

امروز خوب بود؟

بد نیستم امروز دوباره اورثینکینگ داشتم و سر رشتم و شغلم یکم با بابام بحث داشتم...یکم گیجم و امیدوار ...

بحث ما با خانواده گویه هیچ وقت تمومی نداره هر چقدرم ک اوکی باشیم باز ی تنشی هس 

عه خداروشکر ک اروم شدی عزیزم

ممنون منم خوبم مرسی

عالی       

بحث ما با خانواده گویه هیچ وقت تمومی نداره هر چقدرم ک اوکی باشیم باز ی تنشی هس  عه خداروشکر ک ...

خداروشکررررر💜

اون آهنگ ها رو آخر گوش دادی یا نه؟😁

خداروشکررررر💜 اون آهنگ ها رو آخر گوش دادی یا نه؟😁

اره اونا رو گوش دادم ولی فیلم ادوارد دست قیچیو ندیدم هنو  شاید فردا پس فردا بریم دماوند اونجا اینترنت قطعه حوصلم میپوکه میبینم 

اره اونا رو گوش دادم ولی فیلم ادوارد دست قیچیو ندیدم هنو  شاید فردا پس فردا بریم دماوند اونجا ا ...

😁

حالا من تو سکوت و آرامش نشستم دیدمش که حسش رو درک کنم😅😅

2706