2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تور خوبه مخصوصا بعضی وقتا هتلایی ک میبرن قیمتش خوب میفته ولی واسه تفریحایی ک لیدر تور درروز ببره پول ...

هزینش چقد شد؟؟!

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
چه مقطعی ؟ ارشد و دکترا میتونی فاند بگیری بری ایتالیا راحت

ارشد

رشتم ژنتیکه

کلا اونور به علوم پایه اهمیت بیشتری میدن درسته؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728
چقدر دلم امريكا خواست نصفه شبى😭😭😭سانفرانسيسكو😭😭😭

من به شدت از آمریکا میترسم نمیدونم چرا😐همش احساس میکنم این سیاه پوستاشون من و تو محله های بدشون خفت میکنن😐😂

ارشد رشتم ژنتیکه کلا اونور به علوم پایه اهمیت بیشتری میدن درسته؟ 

عه منم مهندسی ژن هستم

اره بابا خیلی خیلی شرایط کاری و حقوق عالیه ! 

برو کانادا ایلتس بگیر ی مقاله هم بده

مقاله ای اس ای داری؟

2740
اگه به جای کشمکش مهاجرت نشسته بودی درست رو می خوندی به جای دکتر پیتزا سیرابی ی چیز بهتر می شدی😉😅

من خارج بودم ولی برگشتم ترجیح دادم برم جای دیگه 

از ایرانم متنفرم. انشاالله زودتر برم

عه منم مهندسی ژن هستم اره بابا خیلی خیلی شرایط کاری و حقوق عالیه !  برو کانادا ایلتس بگیر ی م ...

چه خوب😍

کانادا برای ما بهتره؟ 

ایلس میتونم یه ساله بگیرم؟ 

نه ندارم مقاله🤦🏻‍♀️🥺

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
چرا عزیزم؟یعنی خارج از ایران بده؟

نه چرا بد باشه حتی بعضی کشورا عالین از نظر اقتصاد و شرایط زندگی ولی خب غربت خیلی سخته اینکه بهت به چشم غریبه نگاه کنن خیلی سخته درسته بعضی کشورا تبعیضی قائل نمیشن ولی در کل و به هر حال یه غریبه ای و تنها. ای کاش وطنمون جای بهتری برای موندن بود حتی شده یکم فقط

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
من به شدت از آمریکا میترسم نمیدونم چرا😐همش احساس میکنم این سیاه پوستاشون من و تو محله های بدشون خفت ...

ایران خودمون و یه نگاه بنداز آمار جرم و جنایت و قتل تجاوز

2706