2733
2734
عنوان

ی سوال اشپزی😑😑😑😑😑 مسخرم خودتونین

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چرا تا حالا تخم مرغ ربی نخوردم ؟  رب تفت میدی بعد تخم مرغ میزنی و تموم ؟

اری بخوای یه کم فلفل و نمکم اضافه میکنی 

من از بچگیییی عاششقش بودم 

هنوزم گاهی میخورم 

تنها خوراکی که بلدم در واقع😅😅

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
2728
ن بدون روغن رب بریزی ی ذره اب بریزی شل شه گرم ک شد روغن بریزی ی زمانی اینطوری میکردم

ايي اينجوري كه رب شل ميشه تخم مرغ هم شل ميشه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
😑فقط رب میومد بالا ی بار بجا نیمرو بعد تخم مرغ هم ی جوری میشه بی برکت کلی کوچیک میشه نمدونم چرا

اره آب میره تخم مرغا 😑 تخم مرغ نیست نمیدونم چیه میخوریم احتمالا تخم یه جاندار دیگس😑

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2740
😍😍😍با نون سنگک تازه یا بربری کنجدی نون لواش تنوریم خپبه😍🥲

😋😋😋😋😋

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
خوبه یه دستمال بکشین گازو دیگه چونه زدن نداره که.ما زنا هر روز شاید روزی چند بار گازو دستمال می‌‌کشی ...

😑😑بله اما ادم تا گشنشه مخصوصن ماها زود میخپایم درس شه وقتیم خوردن میشه غش میکنیم سر سفره

میدونی مشکل ما اینه میخوایم ت ی دقیقه هم نیمرو اوکی شه هم همزمان رب برای همین گوله گوله میمونه و...

نه اول رب سرخ کنی بعد تخم مرغ اضاف کنی و خوب هم بزنی گلوله اب نمیشه. 

میتونی تخم مرغ با مقداری رب تو کاسه هم بزنی خوب بعد درستش کنی 

2706