2733
2734
اره بدون بیهوشی هم میشه اما خیلی درد داره گناه داره بزاز بیهوش کنن مادربزرگ من بیهوش میکنن

بعد با چی بیهوش میکنند؟با امپول؟سونوگرافی یه دکتره بهمون گفت بیاند عکس رنگی از معده میگیرم نشون میده ورمه زخمه چیه گفت ۸ ساعت باید ناشتا ادم باشه خب این چی؟این خوب نیست که سونوگرافیه؟

بعد با چی بیهوش میکنند؟با امپول؟سونوگرافی یه دکتره بهمون گفت بیاند عکس رنگی از معده میگیرم نشون میده ...

اینو دقیق نمیدونم با چی بیهوش میکنن شاید با ماسک هم بشه ولی بد نیست که. اره مادربزرگ من عکس رنگی هم انجام داد ولی آندوسکوپی بهتره مثلا مادر بزرگ من خونریزی معده کرد دیگه حلقه انداختن سر معده اش و باید چک کنه همش. 

عزیزم باید ناشتا باشه چون شلنگ از راه دهان وارد میکنن 

رفیقت گر خدا باشد، هواداری قوی داری...✌🏻😇💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو دقیق نمیدونم با چی بیهوش میکنن شاید با ماسک هم بشه ولی بد نیست که. اره مادربزرگ من عکس رنگی هم ...

بعد مادربزرگتون که انجام داد عکس رنگی قبل از اندوسکوپی انجام داد؟یعنی میگم اول دکتر فرستاد عکس رنگی؟ممکنه مامانم با همون عکس رنگی مشکلش حل بشه و دکتر تشخیص بده؟

بعد مادربزرگتون که انجام داد عکس رنگی قبل از اندوسکوپی انجام داد؟یعنی میگم اول دکتر فرستاد عکس رنگی؟ ...

نه عزیزم مادربزرگ من اول آندوسکوپی انجام داد بعدش عکس رنگی ببین ممکنه تو عکس چیزی درست مشخص نشه ولی تو آندوسکوپی کلا نشون بده از این جهت میگن آندوسکوپی بهتره... البته مادربزرگ من واسه کبدش رفت عکس رنگی واسه معده آندوسکوپی باید انجام بدی نترس توکل برخدا چیز آنچنان بد و سختی نیست😊

2728
نه عزیزم مادربزرگ من اول آندوسکوپی انجام داد بعدش عکس رنگی ببین ممکنه تو عکس چیزی درست مشخص نشه ولی ...

بعد یه چیز دیگه اینکه ما شهرمون کوچیکه دکتر داخلی مامانم میره همش متخصص و فوق تخصص نداریم اینا هی دارو دادند خوب نشده مامانم گفتند باید بری اندوسکوپی به نظرت بریم اصفهان یا تهران دکتر فوق تخصص اون ممکنه بدون اینکه اندوسکوپی بنویسه دارو اول خودش بنویسه داروهاش خوب باشه دیگه بهتر بشه مامانم نیاز به اندوسکوپی نباشه؟

بعد یه چیز دیگه اینکه ما شهرمون کوچیکه دکتر داخلی مامانم میره همش متخصص و فوق تخصص نداریم اینا هی دا ...

به نظر من برو اره بهتره شیراز هم خوبه شاید دارو داد ولی ممکنه آندوسکوپی هم بگه همونطور که گفتم معده فقط با آندوسکوپی مشخص میشه که چطوره ولی شایدم نداد چون آبجی من دارو داد خوب شد یه مدت اما چون رعایت نکرد باز معده درد داشت دکتر گفت آندوسکوپی.. 

2738
چند سال پیش شما انجام دادید؟

خیلی سال پیش شاید ۱۶ سال قبل تازه اون موقع ها مثل الان پیشرفته هم نبود یه شیلنگ کردن تو حلقم 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
به نظر من برو اره بهتره شیراز هم خوبه شاید دارو داد ولی ممکنه آندوسکوپی هم بگه همونطور که گفتم معده ...

باشه عزیزم میریم ممنون از اینکه کمکم کردی

یعنی اگه با دارو بهتر بشه خیلی دیگه دکترا اندوسکوپی نمینویسند؟

عزیزم نگرانی نداره بابیهوشی اصلا مادرتون دردی متوجه نمیشه 

ی سرم بهش میزنن و بیهوش میشه و سریع انجام میدن وتمام

بدون بیهوشی اصلا انجام ندین مامانت عذاب میکشه 

مامانم دوتاش انجام داده 

فقط میگه بیهوشی خیلی خوبه 

شماهم نترس گلم

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2706