2737
2734
خیلی اعصابم خورده
جمعه شب مهمون داشتم... که البته 6 تاشون بچه بودن و واسه خودشون هرکاری خواستن کردن...
بدون ایکه کسی چیزی بهشون بگه
حالا امشب دیدم روی روتختیم رو باخودکار یک خط 10 سانتی حدودا کشیدن
خیلی دلم سوخت...
خدای مهربونم.... کمکم کن امانت دار خوبی باشم.......
به روتختی ات هیچی نزن ببر خشکشویی خوب انها لکه برخوب بزنن وبلدند از بین میبره...پبی فکر کنم اب اکسیژنه ببره...شرط لکه بری خوب اینکه بهش اب یا شوینده نزنی
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من بوده که رو لباسی لک خودکار بوده و چون مهم نبوده انداختم لباسشویی پاک شده. پرسیل پاک می کنه به اختمال زیاد. می خوای رو یه پارچه که مهم نیست بردار با خودکار بکش با پرسیل بشور ببین اگه رفت دیگه الکی پول خشکشویی ندی. باز هرطور صلاح خودته.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
من رو دستکش چرمم دخترم با خودکار خط کشیده؟به نظرتون با شیر اینم پاک میشه؟یه جا خوندم باید الکل زد
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
مرسی دوست جونام
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️