2733
2734
عنوان

ایده شغل خونگی...از ده هزارتومن تو تا میلیارد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2394 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت به چه کاری علاقه داری. الان فصل میوهاس و آفتابم که داغ .میتونی بخری خشک کنی. طرزشم یادت میدم. ...

شیرینی و کیک خوبه 

خوبه ...

لواشک هم میتونم درست کنم 

میوه خشک هم خوبه 

فقط نمیدونم فروش داره؟

چطوری بفروشم؟ تو فضای مجازی فکر نکنم مشتری زیادی باشه 

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 
2728
شیرینی و کیک خوبه  خوبه ... لواشک هم میتونم درست کنم  میوه خشک هم خوبه  فقط نمیدو ...

ببین بیشتر ببر بده به سوپریا .پیج بزن.تو عطاریا.من خودم روغن درست کردم دادم عطاریه 

ستاره ای در شبهای تار...کاربری اشانان سابق.
شیرینی و کیک خوبه  خوبه ... لواشک هم میتونم درست کنم  میوه خشک هم خوبه  فقط نمیدو ...

اول جذب مشتری را یاد بگیر .

منم سالها و همین طور الان درست میکنم ولی تا نرم دنبالش همونجا گذاشته .مثلا چند روز پیش چند تا روغن داشتم عطاریه گرفت اسما نوشت تعدادشا نوشت و کلی هم سفارش داد 

که قراره هر موقعه رفتم ببرم 

اول جذب مشتری را یاد بگیر . منم سالها و همین طور الان درست میکنم ولی تا نرم دنبالش همونجا گذاشته .م ...

ممنون بخاطر راهنمایی هات عزیزم

سوالی داشتم میپرسم همینجا ❤

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 
2740
سه تومن 

یا خرده طلا بخر.

یا بزار تو قرض الحسنخ چند وقو دیگا روش وام بگیر

یا لباس عمده بخر بفروش.

سه تومن کم هس ولی چون نمیخای هیچ فعالیتی بکنی ایده کم هست که مثلا بگم اینا بخر اونا بخر

همون خرده طلا بخری 

یاهم سهام بخر از بانک