2733
2734
عنوان

کوچ اجباری میلیونها ایرانی در آینده

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دم غروبی رفتم خونه مامانم اینا دیدم داره دم در حیاط رو آب پاشی میکنه این قدر حررررص خوردم بیچاره مامانم فهمید زودی آب رو بست و گفت فقط یه خورده آب پاشی کردما
کاربریم 10ساله شده❤💙💚💛
من که همینجوری هم باید با خانوادم از ایران برم ولی واقعن ناراحت میشم از اینکه کشوری که توش بزرگ شدم داره اهسته اهسته ویران میشه

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

ما باغ داریم میدونیم مصرف بی رویه اب در بخش کشاورزی یعنی چی تو مخ مردم کردن که اب کم باز کنید/ اینم خوبه / درسته باید فرهنگ سازی بکنند ولی مردم ساده دل نمیدونند اینا با سیاست های نداشته شون و با جهل شون چه بلایی به سر مردم داره میارن
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
هر سال تو منطقه ما چند ده متر چاه را عمیق تر میکنند.. ای وای..که اشکم در میاد ..هیچ کی نیست جلوشون را بگیره همه حرفای کلانتری را قبول دارم . چون دارم لمس میکنم
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
از دست ما کاری برمیاد؟ یک میلیون ادم هم اب کم مصرف کردند گیرم، وقتی منبع اصلی داره هدر میره چه فایده؟ شما ته یه منبع را سوراخ کن، بعد بگو اب زیاد مصرف نکنید. اب میمونه؟سوراخ را باید گرفت
ای وای حالا من چی بپوشم؟؟؟!!! الکی مثلا خواستم بامزه باشم 😒
قـــانـون ششُــم: قضــاوت نکُنیــد، غیبـت نکُنیــد، ادعــــا نکُنیــد،سرزنــش نکُنیــد،تحقیــرومسخـــره نکُنیــد، وگرنــه سرتــــــان میایــــد. خُـــداوند شُمـــا را در همـــــان شرایــط قــــرار مـــی‌دهد تــــا ببینــد خودتـــان چـه کـــار مــی‌کُنیــد.
من خودم از وقتی ک ۱۶سالم بود ی دبیر جغرافیا داشتیم همش تاکید میکرد اب رو هدر ندیم و ازن بحثا من از همون سال تا الان ک چندسالی میگذره هروقت ببینم یکی داره اب هدر میده حرصم میگیره من با اون قسمت حزفشون ک گفت ایرانی ها فرهنگ استفاده درصت از اب رو دارن خیلی حال کردم واقعا هم درست میگه..
قـــانـون ششُــم: قضــاوت نکُنیــد، غیبـت نکُنیــد، ادعــــا نکُنیــد،سرزنــش نکُنیــد،تحقیــرومسخـــره نکُنیــد، وگرنــه سرتــــــان میایــــد. خُـــداوند شُمـــا را در همـــــان شرایــط قــــرار مـــی‌دهد تــــا ببینــد خودتـــان چـه کـــار مــی‌کُنیــد.
درست* حالا کدوم کشور بریمممم؟؟ من میگم بریم سوییس ارامش و بی استرس ک خوراک همه ماس 😁
ولی کاش میگقت منظور از اینده چندسال دیگس ۱۰سال ۲۰سال ....
2706