2733
2734
عنوان

اومدیم عروسی یه هوا سختتت ابری شد😱😨😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
باشه  کپی کن بفرست

ما چن وقت پیش مهمون بلوچ داشتیم اقا بودن بعد که اومدن رفتن داخل یه اتاق جداگانه و حتی وقع ورودشون به خونه هم بابام گفتن ما تو دیدشون نباشیم اون چند لحظه   درحالیکه که وقتی مامهمون مرد داشته باشیم خب همه تو پذیرایی هستیم و مشکلی نمیبینم حرف زدن باهاشون رو  ولی پدم گفتن اینا مهمون های بلوچ کلا رسمشونه واینکه زن بیاد تو اون اتاق ویا پذیرایی کنه بد میدونن میخواستم ببینم بین خودتون هم همیشه مهمونی ها جداگونه هست مثلا فامیلتون  اگر بیان مردا یه اتاقن و خانوما یه اتاق دیگه؟ واینکه فکر کنم اکثریت جمعیت بلوچستان مذهبی باشن درسته؟

ما چن وقت پیش مهمون بلوچ داشتیم اقا بودن بعد که اومدن رفتن داخل یه اتاق جداگانه و حتی وقع ورودشون به ...

نه  رسممون اینطوری نیست ما هم مهمون از تهران و بقیه جاها میاد پذیرایی اینا میکنیم اما سر سفره نمیشینیم چون دوست داریم مهمونمون راحت باشه و بنده ی خدا غذا بخوره     فامیل ها هم بیان بستگی داره به معذب بودن مهمون ها  مثلا دختر دایی من چون فامیل های پدریمو نمیشناسه جلوشون خجالت میکشه واسه همین بعضی وقتا سفره جدا میندازیم راحت بتونن غذا بخورن بعضی وقتا هم نه  همه باهم میشینیم 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
نه  رسممون اینطوری نیست ما هم مهمون از تهران و بقیه جاها میاد پذیرایی اینا میکنیم اما سر سفره ن ...

اها من حس کردم اینایی که اومده بودن یه حجب و حیای خاصی داشتن حقیقتا مرد انقدر محجوب ندیده بودم😅

اها من حس کردم اینایی که اومده بودن یه حجب و حیای خاصی داشتن حقیقتا مرد انقدر محجوب ندیده بودم😅

خخخ اینجا کلا در برابر خانوم ها پررو بازی درنمیارن  نجیب و مثل یه پسر خوب رفتار میکنن 😂

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
خخخ اینجا کلا در برابر خانوم ها پررو بازی درنمیارن  نجیب و مثل یه پسر خوب رفتار میکنن 😂

نمیدونم چرا خندم گرفت خیلی بامزه گفتی مثلا تصور کردم ادم شیطونی رو که مجبوره چند ساعت خودش رو کنترل کنه مثل وقتی که میری خونه غریبه هی باید با ادب باشی و مسخره بازی درنیاری و به جورایی تحت فشاری 😂

البته من دختران بلوچ هم دیدم و معاشرت داشتم بسیار مهربان و خوش قلب و خونگرم بودن 

خلاصه که دمتون گرم 

نمیدونم چرا خندم گرفت خیلی بامزه گفتی مثلا تصور کردم ادم شیطونی رو که مجبوره چند ساعت خودش رو کنترل ...

قربونت   دقیقا همینطوره  یه نمونه اش شوهر من  ببینیش میگی وای چقدر بچه مثبته اما وای از درون بدجنس و شیطونش  تو خونه فقط شیطونی میکنه و سر به سرم میذاره بعد بیرون همه میگن وای چقدر آقاست  پسر مارو اذیت نکنی دختر   من میمونم و خاطرات تو سرم 🤕😂 حتی تو سایت عکسشو گذاشتم میگفتن باید بره برنامه شبکه تلویزیونی  سمت خدا خخخ 

قربونت عزیزدلم  تو خودت خوبی که مارو خوب میبینی فدات شم 😍🥰💖💖

قربونت   دقیقا همینطوره  یه نمونه اش شوهر من  ببینیش میگی وای چقدر بچه مثبته اما وای ...

فدات عزیزم 

اشناشدن با فرهنگ های مختلف وافرادش حس خوبی داره و خوب تر  اینکه با  ادم های باشخصیتی مثل شما اشناشدم❤

2706