2737
2739
عنوان

یه دوراهی سخت .... شما بودین واقعا چکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 83 پست
شوهر من حرف گوش مادرش نمیده وابسته نیست ولی حس مسئولیت زیادی داره در قبالش میدونی . بعدم اگه کاری نک ...

اگر میخوای زندگیت خراب نشه، به هیچ وجه خونه مادر شوهرت زندگی نکن و تا حدودی رابطه ات رو کم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر میخوای زندگیت خراب نشه، به هیچ وجه خونه مادر شوهرت زندگی نکن و تا حدودی رابطه ات رو کم کن

نمیشه . اولا اون الان خونه نمیگیره معلومم نبست کی بگیره دوما حتی اگر برمم سر زندگی بازم خیلی میره پیش مادرش و مطمعنن منم میبره

2731
۱۷ سالم بود طلاق گرفتم. تا ۱۸ سالگی سختم بود. بعدا به خودم اومدم.. الان یکیو دارم که یک تار موش با د ...

سنت کم بوده پس این خودش خیلی خوبه ... بازم خداروشکررررررر

2738

سلام عزیزم

میخوام بدونم بالاخره چه تصمیمی گرفتی

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.
سلام عزیزم . حقیقتش هنوز درگیرم و دارم فکر میکنم... نمیدونم واقعا

به نظر من اگه با ازدواج شرایطتت بدتر میشه ارزش نداره 

ببین حال دل آدم از هچی مهمتره و یک بار فرصت زندگی هست

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.
به نظر من اگه با ازدواج شرایطتت بدتر میشه ارزش نداره  ببین حال دل آدم از هچی مهمتره و یک بار ف ...

با این وضع بدتر میشه . ولی کاش اون وابستگیه کوفتی رو چکار کنه آخه...