2737
2734
عنوان

زگیل یا پاپیلوماتوز

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم بجای ترس و گریه اینجور مواقع فقط برید دکتر خجالت و ترس و هرچیزی رو کنار بذارید تا راحت ش ...

مجردم تو شهرستان زندگی میکنیم ی ماه پیش رفتم دکتر معاینه کرد ولی اون موقع خیلی ریز بود فقط ی دونه بود گف چیزی نیس 

ولی الن دوتا دیگ در اومده از کنارش

2731
2738
مجردم تو شهرستان زندگی میکنیم ی ماه پیش رفتم دکتر معاینه کرد ولی اون موقع خیلی ریز بود فقط ی دونه بو ...

عزیزم منم مجردم و شهرستانم ولی هر مشکلی ک داشتم خودم حتی تنها رفتم دکتر. لطفا همین فردا برو دکتر چون با پرسیدن و جواب بقیه هیچ مشکلی ازت حل نمیشه و خیالت راحت نمیشه. یه نذر کن و از خدا کمک بخواه و هرچی زودتر برو دکتر تا خیالت راحت بشه . زندگیو ب خودت جهنم نکن با فکروخیال

کنار واژنم بود یه دونه مثله جوش ولی جوش نبود با عکسای زگیل تناسلی تو گوگل شبیه بود. نه خارش داشت نه ...

گوگل فقط آدمو دیوونه می‌کنه اصلا نباید واسه تشخیص بیماری بری توی گوگل چون بدترین چیزارو نشون میده. گلم نگران نباش من تاحالا زیاد نگران بیماری بودم و حالتو درک میکنم و آدم هزارجور فکر سراغش میاد واسه همین اصلا خودتو ناراحت نکن فقط برو دکتر و درمانش کن

چون خودمم همین مورد شمارو داشتم رفتم دکتر زیگیل نبود . چندتا پماد و محلول داد استفاده کردم خوب شدم.& ...

میشه دعا کنی برام بخدا خیلی تنهام میترسم 

ماله شما چجوری بود ظاهرش؟؟

عزیزم منم مجردم و شهرستانم ولی هر مشکلی ک داشتم خودم حتی تنها رفتم دکتر. لطفا همین فردا برو دکتر چون ...

کلی نذر کردم 

نماز جعفر طیار خوندم گریه کردم 

بخدا نمی‌دونم دیگ باید چیکار کنم

2706