2737
2734
عنوان

بچه ها معصومه خانکی کلاهبرداره باور کنید کلاه برداره شاتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 13757 بازدید | 45 پست
پلیس فتا یه ۵۰۰ تومن دیگم میگیره ک شکایتو ثبت کنه تهشم کاری برای آدم نمیکنه  من خودمو آبجیم خی ...

من دوبار شکایت کردم هزینش شده بود ۲۵ تومن 

فتا فقط تهدید میکنه به دادگاه و اینا نمیرسه برای این پروژه ها خرد 

ولی مثلا طرف شاکی زیاد داشته باشه دیگ‌ وارد دستورات جدی میشن 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره یه عالمه فالوور داره خودشم هر روز کلی پست و استوری میزاره از خودش

جواب نمی دن ؟

شاتت رو بذار 🤧

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2728
من دوبار شکایت کردم هزینش شده بود ۲۵ تومن  فتا فقط تهدید میکنه به دادگاه و اینا نمیرسه برای ای ...

عجیبه در واقع اولین کسیو میبینم ک تونسته پلیس فتا براش تو این زمینه کاری انجام بده

شما چی ازتون کلاهبرداری شده بود و چقدر بود؟ جدیدنا بوده؟

سلام وقت به خیر 

از یه فرد نظامی پرسیدم گفتن با ۱۱۰ تماس بگیرید ازشون شماره فتا رو بگیرین راهنماییتون میکنن اول باید دادسرا پرونده تشکیل بدین بعد ارجاع میشین پلیس فتا .

هزینه های جانبی هم برای یه شکایت ساده بیشتر از ۱۰۰ هزار تومن نمیشه.

2738
اولین بار بود  الان چیکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنید  زنگ بزنم پلیس فتا پولم برمیگرده؟ ...

ریسک نکن 

پیگیر پولت باش

بخدا باباهای ما خیلی اذیت میشن ۵۰۰ واسه ما که نه شاغلیم نه متاهل پول کمی نیس بهر حال باید با زور از بابات بخای ممکنه اونم نداشته باشه و شرمنده بشه 

حتما دنبالش برو

متنفر از عمه و خاله   
ریسک نکن  پیگیر پولت باش بخدا باباهای ما خیلی اذیت میشن ۵۰۰ واسه ما که نه شاغلیم نه متاهل پول ...

من اگه الان برم شکایت کنم ممکنه پول بیشتری هم واسه شکایت بدم حالا خودش میگه دو سه رو صبر کن نمی‌دونم چیکار کنم پولم و میخوام واقعا 

تو شهری براش فریاد زدم که فریاد حکم اعدام و داشت ولی خوب لیاقت نداشت به درک!🖤🤍
عجیبه در واقع اولین کسیو میبینم ک تونسته پلیس فتا براش تو این زمینه کاری انجام بده شما چی ازتون کلا ...

یکبار مزاحمت یه اقایی بود که یکاری کردن که طرف منو توی خیابون میدید راهشو بر میگشت 

یکبارم انلاین سال ۹۹ یه پروژه ای انجام دادم انلاین بلاک کردن 

مبلغ بالایی ام بود 

ولی شماره طرفو دادم و یک هفته بعد پول اومد توی حسابم 😁😁

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
چه کم فکر میکردم معصومه خانکی بیشتر از اینا بگیره😂 من دوره زهرا جعفری رو با تخفیف یک میلیون و نهصد ...

سلام چطور بود ؟

تو همان خنده‌ی شیرینِ میانِ غم و اندوهِ منی !…
2706