2737
2739
عنوان

توروخدا زندگیاتونو تو اینستا نزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 77 پست
من این حرفو بارها به خیلیا گفتم چون نه حسرت خورده بودم تاحالا ن حسودی کرده بودم  ولی الان ک دا ...

کم کم آروم تر میشی منم دقیقا شرایط تو رو دارم و دخترمم هم سن دخترته اولا خیلی داغون تر بودم الان یکم آروم تر شدم یه کارایی میکنم و درامد در میارم و سرمو گرم کردمو یه هدفایی برای خودم مشخص کردم دیگه کاریه که شده با غصه خوردن مشکلمون حل نمیشه و مشکلمون یکی از سخت ترین و جبران نشدنی ترین مشکلاتم هست😞

هر چیزی که مارو نکشه قوی ترمون میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم چی میگی 

ولی آروم باش قشنگم

کار اونا که صحیح نیس اما ما نمیتونیم دیگران رو تغییر بدیم اونا به رفتارشون ادامه خواهند داد ماییم که باید خودمونو قوی کنیم

اینم بدون همیشه قبل از طلوع سپیده هست که شب خیلی تاریکه

انشالله روزای خوبتم میاد😘😍❤️

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
چرا فکر میکنی چون شوهر نداری بدبختی؟؟؟یکم قوی باش والا دختر خاله خودم جدا شد با دوتا بچه که در ازای ...

من ب شوهر احتیاج ندارم 

ولی دخترم ب بابا احتیاج داره 

هر شب سراغ باباشو میگیره میگ چرا نمیاد 

میترسم تو اینده تو مدرسه خودشو مقایسه کنه میترسم باباهای دیگ رو ببینه و دلش بشکنه میترسم کسی مسخرش کنه و... من فقط نگران دخترمم 

2731
دخترت پیشته وای من خیلی ب تجربت احتیاج دارم  میشه بهم بگی زندگی واسه خودتو دخترت چجوری میگذره؟ ...

اول دادگاه دو روز در هفته وقت ملاقات تعیین کرده بود باباش میومد میدیدش بعد باباش گفت بنویسم مهد خودم هر روز میبرم میارم دیگه هر روز باباشو میبینه. من از باباش متنفرم و هیچ برخوردی با اون مردک ندارم اما وضع مالی شوهر سابقم خوبه و نمیخوام دخترمو ازش دور کنم و دخترم از نظر مالی تو سختی بزرگ شه؟ تو چی بابای دخترت میاد دیدنش؟

هر چیزی که مارو نکشه قوی ترمون میکنه

عزیزم اینستاتو پاک کن نبینی .مگه مجبوری.من‌خودم کسی که  باعث بهم خوردن زندگیم بود و اینیستا میدیدم که چقدر خوشبخته ناراحت میشدم .پاک کردم اینیستا و خودمو راحت کردم 

هیچ کار خدا بی حکمت نیست....
2738
اره میترسم از اینده دخترم😔

عززیزمممم دختر داری...کاش جدا نشی پ بهش فرصت بدی.

دوست منم با دوتا بچه داره جدا میشه به خاطر دست بزن شوهرش

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706