2733
2739

من که دیدمش خیلی افسردگی گرفتم اصلا با هیچ فیلمی اشک نریختم ولی با این سریال زار میزدم

ای کاش با ساخت فصل دومش مارو از خماری در میاوردن

بخند شایسته یماه🌙نیست غمگین باشد♡~♡بارویاهات بخواب وبا اهدافت بیدار شو🎈🧸
تو صفحه های قبل هم گفتم منظورم اون یکی شخصیت اصلیه زندگی منو دقیقا کارکتر شاهزاده چهارم توصیف میکن ...

من عاشق لی جون گی هستم فقطم اونو تو اینستا فالو کردم یعنی همون شاهزاده چهارم عااااااشقشم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که دیدمش خیلی افسردگی گرفتم اصلا با هیچ فیلمی اشک نریختم ولی با این سریال زار میزدم ای کاش با سا ...

تو مصاحبه ای ک آخرین بار با لی جونگی شد 

تمام قضایای فیلمو تعریف کرد و قرار بود تهشو باز بزارن ک فصل دومی داشته باشه

اما لحظه های آخر کارگردان ورقو برگردوند و با خودش گفت شاهکار ماندگار یا رویای واهی؟

برای همین یه بخش نهایی سریالو ک تو اون دنیا اتفاق میوفته حذف شد و تبدیل به شاهکار ماندگار شد و فصل دومی نداره کاملا منطقی ام هست امتیاز سریال پایین میاد 

2731
تو مصاحبه ای ک آخرین بار با لی جونگی شد  تمام قضایای فیلمو تعریف کرد و قرار بود تهشو باز بزارن ...

نگاه قشنگی به سریال داری 😇

بخند شایسته یماه🌙نیست غمگین باشد♡~♡بارویاهات بخواب وبا اهدافت بیدار شو🎈🧸
2740
تو واقعیت خیلی وضعیت وحشتناکیه🖤

یعنی چی وحشتناک

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
یعنی چی وحشتناک

تصور کن تمام بدبختیایی ک اون کارکتر کشیدو تو واقعیت تجربه کنی دقیقا تک تکشو و خودت باشیو خودت نه خانواده ای ، نه کسی و نه جامعه ای ک تو رو بپذیره

چون به مدت ۲۱ ساال تجربه اش کردم میدونم چه وضعیت دردناکیه چنین چیزیو حتی برای دشمنمم نمی‌خوام🖤🌸

تصور کن تمام بدبختیایی ک اون کارکتر کشیدو تو واقعیت تجربه کنی دقیقا تک تکشو و خودت باشیو خودت نه خان ...

اهان از این لحاظ اره درسته