2737
2739
عنوان

میشه بگین بعد زایمان چن کیلو وزن کم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 55 پست
من تایک ماه بعد زایمانم 12 کیلو کم کردم

تو بارداری چقد اضافه کرده بودین؟من باید ۶۵ میشدم‌اما ۷۰ هستم تازه ماه هشتمم شروع شده..دکترم کلی بهم‌بد گفت..الان موندم چجور رژیمی بگیرم ک بچه م وزنش مشکلی پیش نیاد

خودمم چاق نشم

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خیلی لاغر شدم بخاطر شب زنده داری شیردهی داغون شدم برگشتم ب وزن اولیه ک ۵۰بودم

دست راستت رو سر من...کی بشه منم‌بشم باز ۵۰

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

۶۰ بودم شدم ۵۷ ی هفته بعدش ۵۵ اما متاسفانه بخاطر تیروئید ام الان وزنم رفته بالا ۶۷ شدم🤧

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2740
۱۰ کیلو کم کردم سریع.شیردهی زیاد لاغر میکنه

یکی همینجا گفت شیردهی چاق میکنه

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

منم قبل بارداری کلی رژیم گرفتم خودمو کشتم شدم 58کیلو الان که باردار شدم هفت ماهمه شدم 66کیلو کلی غصم شده چطوری دوباره کم کنم

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷

من روز دهم رفتم‌برگشته بودم به وزن خودم نیم کیلو هم‌از قبل زایمانم کمتر بودم درحالی که من شیرخودمو نمیدادم .الان دوباره باردارم ولی حس میکنم خیلی وزنم میره بالا شیرم که نمیدم نمیدونم قراره چجوری کم‌کنم🥺

2706