2737
2734
عنوان

کیا دلمه برگ مو بلدن توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 39 پست
وای من عاشق کرمانشاه هستم  چه اسم کاربریت قشنگه گیان  قربونت بشم نازار 😍😅

مام عاشق تواییم گلم 

چشات قشنگ میبینه عزیزم 

خوا نکا قزاکت 😍😘

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این دلمه هارو با یه استکان ابغوره با نمک کردم 🥲منم چون نمک دوست نداشتم نزدم مادرم دعوام کرد گفت بقیه که نمک دوست دارن توی اب گوشتی که ریختم یه استکان ابغوره اضافه کردم خیلی خوشمزه شد 

کوردم😍 کاربری دست دونفره 
2728
من این دلمه هارو با یه استکان ابغوره با نمک کردم 🥲منم چون نمک دوست نداشتم نزدم مادرم دعوام کرد گفت ...

عالیه عزیزم دستت درد نکنه دهنم اب افتاد

می‌بینم که آمار کوردها تو تاپیک دلمه اومد بالا 😄

2740
اخرشونفهمیدم چی گفتی گلم من نیشابوریم

گفنم خدا نکنه فدات😁✨♥️

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻