2752
2734

اگه یک نفر باشه، بیرون از کلاس بخوادش و جلوی بچه ها بگه فلانی بیا بیرون کارت دارم ولی جلوی بقیه خوردش نکنه و حرفاشو بیرون از کلاس طوریکه بقیه نشنون بزنه و خیلی جدی

ولی اگه چند نفرن یا همه باهم خندیدن، جمعو تنبیه کنه و مثلا بگه دل دوستتونو شکستین و ناراحتش کردید، اگه کسی به شما بخنده خوشتون میاد یا ناراحت میشین؟ ممکنه دوستتون انقدر غمگین بشه از رفتار شما که گریه کنه یا مدتها نتونه این حرکت نادرست شمارو فراموش کنه و غمگین و ناراحت بمونه و چیزایی مثل این

فکر میکنم بهترین راه این هست که برای یک ساعت تردش کنه ، یعنی نه نگاهش کنه ، نه ازش درس بپرسه ، حتی تکلیفش را هم نبینه 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کسی که مسخره می‌کنه نشون میده خودش هم مسخره شده ، مقایسه شده و عزت نفسش پایینه 

کسی که مسخره می‌کنه خودش آسیب خورده ست پس برخورد تهاجمی باهاش نکن به چشم بیمار بهش نگاه کن و ریشه مشکلات شخصیتیش رو پیدا کن و کمک کن درمان بشه که به بقیه آسیب نزنه 

از طرف دیگه اگر کسی که مسخره شده سنش زیر نه سال هست لازمه که دخالت کنی ولی صرفا و صرفا و صرفا با یک بغل پر محبت اصلا نیاز نیست چیزی بگی فقط بهش یک آغوش گرم بده همین آغوش این حس ارزشمندی رو بهش منتقل می‌کنه البته به شرط اینکه خودت حس ارزشمندی داشته باشی 

اگر تو حس ارزشمندی درونی داشته باشی فقط با آغوش این حس ارزشمندی که رو بهش منتقل می‌کنی و اون هم دریافت می‌کنه 

هر صحبت اضافه یه حس تحقیر جدید براش تثبیت می‌کنه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اگه یک نفر باشه، بیرون از کلاس بخوادش و جلوی بچه ها بگه فلانی بیا بیرون کارت دارم ولی جلوی بقیه خورد ...

خنده دار بود جالبه 😄

به عنوان یه قربانی این قضایا این حرفا خیلی مسخره اس و رو بچه ها تاثیری نداره حکم نصیحتو داره و بازم تکرار میشه

هیچ وقت یادم نمیره..

این بیشتر مثل جایزه میمونه برای اونا

اتفاقا بر عکس بچه ها میخان  خودشونو نشان بدهند  و از دیده نشدن بیزار هستند

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
اتفاقا بر عکس بچه ها میخان  خودشونو نشان بدهند  و از دیده نشدن بیزار هستند

طرد شدن برای آدم بزرگا معنی داره

منم تازه امسال مدرسه ام تموم شده و تو جمع بچه های الان بودم بچه ها عااااشق اینن ک هر کاری کنن تا معلم اونارو نبینه یا ازشون درس نپرسن و..

ترد شدن برای آدم بزرگا معنی داره منم تازه امسال مدرسه ام تموم شده و تو جمع بچه های الان بودم بچه ها ...

فقط بحث درس نیست معلم میتونه در مورد یک موضوع جالب بحثی را شروع کنه و اجازه اظهار نظر به اون دانش آموز را نده .

خنده دار بود جالبه 😄 به عنوان یه قربانی این قضایا این حرفا خیلی مسخره اس و رو بچه ها تاثیری نداره ...

جایی از صحبت من خنده دار نبود

دلیلی نداره چون یکی از این بچه ها آسیب دیده، به کسی که اشتباه کرده هم آسیب برسونیم

2706