2737
2739
عنوان

اگه برادرتون دزدی میکرد نمینداختینش زندان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز نمیومدم پشت سر برادرم تو نینی سایت حرف بزنم درسته کسی نمیشناسدش ولی ادم باید رو هم خون خودش تعص ...

مگه کسی برادر منو میشناسه؟؟؟ دلت خوشه 

امثال شما هزارتومن مالشون کم شه پدر دزد و در میارن چطوراونموقع نمیگین این جگر گوشه مردمه 

من اینجا تاپیک زدم کمک بخام دنبال کسی نیستم ک از موقعیتی ک درش نرفته حرف بیخود بزنه 

ببینم اگه برادر توام شیشه میکشید مادرتو تا حد مرگ کتک میزد چی میگفتی 

برو از تاپیک بیرون لطفا 

من جهت کمک تاپیک زدم

مگه من میخام بکشمش؟ جرم کرده دزدی کرده بیرون باشه بازم دزدی کنه؟؟؟  باید بره کمپ راه دیگه ای ...

اینا تا حالا تو خانواده اشون ادم معتاد که دزدی کنه ندیدن،درک نمیکنند چی میگی. حس سرافکندگی و شرمندگی شما پیش مردم رو درک نمیکنند

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2728
بحث محبت جداست،بحث مسیولیت پذیری و پذیرش اشتباه ‌‌وتاوان دادنش جداست. 

عزیزم یکی از اقوام من اعتیاد شدید به شیشه داره برادرش بارها و بارهاااا بردتش کمپ فرار کرده 

بحدی خسته شده دیگه هیچ امید به ترکش نداره هر دو هم سن بالا هستن 

حالا برادر بزرگتر کاراژش رو مثل خونه کرده هر ماه پولش رو میده که موادش رو بخره ولی در به در نشه و جلو چشمش باشه

با این همه دزدیش زندگی خراب کردنش اعتیادش زندان رفتنش بازم از برادرش دست نکشیده میگه فقط جلو چشمم باش 

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
باید بره زندان  چون ادت کرده  دفعه بد از خانواده میدزده  تو فامیل داریم خودمون  ...

شما دیدی میدونی چقد سخته 

اونوقت بعضیا دارن میخورن برادرته چطور دلت میاد میگی بره کمپ 

خوب چیکارش کنم بیرون بمونه خودمو ببرع بفروشه؟؟؟ 

مگه من میخام بکشمش؟ جرم کرده دزدی کرده بیرون باشه بازم دزدی کنه؟؟؟  باید بره کمپ راه دیگه ای ...

یکی از فامیلای ما اعتیلد به شیشه و کراک داشت این پسر دیگه از داخل بدنش داشت تحزیه میشد روانی شده بود متوهم. خیلییییی اذیت میکرد کمپم نمیرفت یه شب که خواب بود زنگ زدن از کمپ اومدن دست و پاشو بستن بردنش ترک ۳ماه بود اونجا بود اجازه نمیدادن فامیلمون بیارنش بیرون. رفت ترک کرد الان خوشحاله خودش همونجا بیشتر وقتا میمونه میگه اونجا ارومم میکنه‌الان چاق شده ماشالا رنگ و روش برگشته

مگه کسی برادر منو میشناسه؟؟؟ دلت خوشه  امثال شما هزارتومن مالشون کم شه پدر دزد و در میارن چطور ...

تاپیک عمومی میزنی انتظار هر نظری باش 

شما تحمل ۱ جمله منو نداشتی اونوقت چطور میخوای کمک برادرت کنی؟؟

تا خواهری مثل شما داره چه نیاز به دشمن داره 

جای کمک کردنتون فقط میخواین از دستش راحت بشین

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2738
شما دیدی میدونی چقد سخته  اونوقت بعضیا دارن میخورن برادرته چطور دلت میاد میگی بره کمپ  خ ...

عزیزم برادرت باید سختی بکشه تا خودش بره کمپ یا به زور بفرستینش اما ۱ماهه مرخصش نکنین تا چتدماه بمونه.اگه درست شد چه خوب اگه نشد ولش کنین 

عزیزم یکی از اقوام من اعتیاد شدید به شیشه داره برادرش بارها و بارهاااا بردتش کمپ فرار کرده  بح ...

عزیزم میگم بیس ساله ما کمپ نفرستادیمش همه جوره حمایتش کردیم از کنگره ۶۰ تا دارو شربت بهترین جاها 

خود من برادرم همه خرجشو دادیم 

ولی مسئلع برادرم فقط مواد نیس یه دختره معتاده دیگه اویزونشه و برا اینکه خرج اونم دراره داره از همه دزدی میکنه 

باید یه فکری براش کرد تا بدتر گرفتار نشه 

اگه فامیل شما دلش اومده دو سه بار بندازه کمپ ما هیچوقت اینکارو نکردیم الان بیرون موندنش بیشتر گرفتار میکنه خودشو

خیلی خیلی سخته 

خدا کمکتون کنه 

کمپ که حتما باید بره 

شما هم اگه می‌تونید جلسه‌های خانواده‌های نارانان رو شرکت کنید اونا هم به بازسازی روحیه آسیب دیده این مدتتون کمک می‌کنند هم تو این موارد تجربه دارند راهنمایی بهتری می‌کنند 

تاپیک عمومی میزنی انتظار هر نظری باش  شما تحمل ۱ جمله منو نداشتی اونوقت چطور میخوای کمک برادرت ...

واست متاسفم فقظ خداست که شاهده من چی کشیدم و الانم فقط دنبال اینم بره کمپ چون صابخونه شکایت کنه ۷ سال زندان داره 

امیدوارم سرت بیاد 

بسلامت

شما دیدی میدونی چقد سخته  اونوقت بعضیا دارن میخورن برادرته چطور دلت میاد میگی بره کمپ  خ ...

کمپ نگه نمیداره   کمپ جای خوبی نیست   بد تر میشه اگه کمپ  استاندارد نباشه 

I think Iran is a good place
کمپ نگه نمیداره   کمپ جای خوبی نیست   بد تر میشه اگه کمپ  استاندارد نباشه&n ...

عزیزم خب کمپ نره صابخونه شکایت میکنع ازش باید بره زندان 

چون تو داداگاه سو سابقه داره حکم طولانی میدن بهش 

چی بگم شرایط سختیه  خدا نجاتتون بده الان بالاتر یکی از کاربرا گفت که ینفر همینجوری بوده زنگ زدن بردنش کمپ وحالش خوب شده اگه تا حالا اینکارو انجام ندادین اینکارم انجام بدید شاید خدا خواست ادم شد اگرم درست نشد با اولین دزدی گزارشش بدید ببرن کل دزدیهاشو خلافاشو هم تو پروندش بیارید تا به این راحتیها از زندان ازاد نشه اینجوری شماهم خلاص میشید از دست کاراش 

2706