2737
2734
عنوان

شما به کی حسادت میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3136 بازدید | 165 پست
منظورمنم همونه عزیزدلم حسرت میخورم که جوونیم داره تلف میشه واختیاری از خودم ندارم

حالا من میگم کاش جای شما بودم ولی میدونستم شوهرم صبح تا شب دقیقا کجاها می‌ره

نه اینکه ظاهراً آزاد باشم ولی به خاطر ذهن مشغول ام هیچ جا نتونم برم

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اونایی که وقتی بچه خواستن با اولین اقدام باردار شدن🥲 از عمق وجودم بهشون حسودیم میشه ابن همه است ...

دقیقا حرف منو زدی 

من خیلی به این آدم ها حسودیم میشه.....

من با کلی دکتر و آزمایش باردار شدم اما خدا اونو قسمت ما ندونست ۲۰ روز پیش سقطش کردم ۶ ماهم بود حدودا.....

الان باید ۶ ماه صبر کنم باز اقدام کنم از الان ماتم گرفتم دوباره دکتر و دوا.... آزمایش... اعصاب خردی.....

آخه تنبلی تخمدان دارم 

حرفت کاملا درسته عزیزم یکم امشب دلگیرشدم از همسرم این تاپیک روزدم که حرفامو به کسی گفته باشم وگرنه ب ...

عزیزم کاملا مشخصه دلت گرفته

به نظرم با خدا حرف زدن بهترین کاره

خداروشکر 
2728

یکی با تقلب و دغل بازی ب جایی رسید ک من سه ساله دارم از راه درستش تلاش میکنم و نمی‌رسم و الان حالم خیلی بده آیا این حال من حسادته اگ اونم با تلاش می‌رسید اینجوری نمیشدم

حرفت کاملا درسته عزیزم یکم امشب دلگیرشدم از همسرم این تاپیک روزدم که حرفامو به کسی گفته باشم وگرنه ب ...

آخی 

اشکال نداره 

خداروشکر کن چهار ستون بدنت سالمه 

انقدر مردم گرفتاری دارن 

نمونش خود من

من به آرزوی هام قول رسیدن دادم 🌹برای حاجت رواییم بی زحمت یدونه صلوات برام بفرستید🍃
2738
دقیقا حرف منو زدی  من خیلی به این آدم ها حسودیم میشه..... من با کلی دکتر و آزمایش باردار شدم ...

اخی عزیزم دلیل سقط چی بود چقدر ناراحت شدم😔

گریسته‌ام خیلی سخت گریسته‌ام با این همه، غمی درون من است که با گریه هم خالی نمی‌شود🍃

امشب باشوهرم دعوام شد سرجارو کشیدن جارو برقی رو خوردو خاکشیر کرد تهدیدمم کرد رفت که رفت گفت دیگه نمیام فردا برو خونه بابات دیگه نبینمت

من موندم یه دنیا حسرت😭😭💔💔

🫀خدایا نجاتم بده 🤲🫀هرکی امضام خوند لطفا برای آرامشم صلوات بفرسته.

امشب به خیلیاا 

اینقدر اشک ریختم و از خدا گله کردم به هق هق افتادم 

اونایی که شوهر با محبت دارن 

اونایی که بچه ی عاقل و آروم دارن 

....

من خودم آدم بی زبونی بودم نمیدونم چرا خدا منو انداخت تو گرداب بلا که الان بشم کسی که کفر میگه 

خیلی امشب گله دارم 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
2706