2737
2734
عنوان

از چه چیزی تو زندگیتون رنج میبرید که به کسی نمیتونید بگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 208151 بازدید | 2463 پست
قیافم ک اعتماد به نفسم و گرفته و با ۳۱ سال سن به هیجا نرسیدم چون اعتماد به نفس نداشتم و خجالت میکشید ...

اعتماد به نفسو میتونی از همین الان بسازی

هیچ وقت دیر نیست عزیزم

از همین الان شروع کن

منم اعتماد به نفسم خیلی خیلی بد بود . فقط سرکار رفتن منو درست کرد. دو سال هم تو مخل کارم از خجالت زجر کشیدم چون حقمو میخوردن و مسخره میشدم و... ولی کم کم یاد گرفتم گلیم خودمو بکشم از آب بیرون

اولش سخته ولی بعد حساب کار دستت میاد

تو هزارسال هم بشینی تو خونه کتاب بخونی و تو دوره شرکت کنی تا زمانی که تو دل ترس هات نری و باهاشون روبرو نشی و کارایی رو انجام ندی که ازشون میترسی ، اعتماد به نفست بالا نمیره

فقط تمرین و تمرین و تمرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نشد  نتونستی؟

باهاش که اصلا ارتباطی ندارم ولی یه چیزی همیشه ته قلبم آزارم میده خودم رو با کار و زندگی و بچه ام سرگرم می کنم اما همیشه از اون به بعد انگار یه چیزی کمه انگار تو یه هاله زندگی می کنم که هیچیش برای خودم نیست 

از اینکه استقلال نداریم خیلی ناراحتم، ولی به کسی نمی تونم بگم

هیشکی نمیدونه چه روزهایی از صبح تا شب تنها می مونم و شوهرم میره کارای پدر و برادراش بکنه، مخصوصا جمعه ها خیلی عذاب میکشم

کسی رو هم ندارم که بهش بگم و کاری برام بکنه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

امضام . خوشبختی.  پول و ثروت زیاد و آرزوهام برآورده بشه 

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔
2738

یه عادت بد دارم

همش میخوام ترکش کنم اما هربار نمیتونم..

هیشکی نمیدونه از خودمم خجالت میکشم

متاهل💍❤  در قیامت عابدی را دوزخش انداختن ، هرچه فریادش جوابش را نمیپرداختن، داد میزد خوانده ام هفتاد سال هرشب نماز ، پس چه شد اینکه ثواب آن همه راز و نیاز ، یک ندا امد چرا تهمت زدی همسایه ات ، تا شود این گونه  حالت این جهنم خانه ات ، گفت من در طول عمر گر زدم یک تهمتی ، ظلم باشد زان بسوزم ای خدا کن رحمتی ، آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت بر او ، طفلکی هفتاد سال جمع کرده بودش ابرو...
2706