2733
2739
عنوان

با مامانم تو انتخاب رشته به مشکل خوردم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 19 پست
ببین کامپیوتر و گرافیک کار نداره علافیه اشتباه نکن  من خودم تا فوق خوندم بیکارم  ارزوم ب ...

عزیزم چرا من دیدم که گرافیک چقدر کار داره خود کامپوتر هم خیلی خوبه چجوری شما بیکاری!و اینکه الان 12 میلیون چیزی نیست که والا

هرجور دلت دوست داره همون کاربکن.برای خارج ازکشور که دکتری به درد نمیخوره چون باید از اول بخونی.کامپیوتر گرافیک هم خیلی بینشون رقابت هست و خیلی جاها هم بایدبراشون مفت کارکنی.بستگی به زرنگی خودت هم داره اگه خیلی پرسروزبون باشی میتونی کارپیداکنی این رشته هامشکلش اینه خودت بایدبری دنبال کار .پرستاری اما خوبه حقوقش بالاست.من رفتم عکاسی واینقدر بی سر زبونم بی اعتماد بنفس الان به شدت پشیمونم چون نمیتونم مشتری پیداکنم و خودم همش باید دنبال کارباشم.همش میگم کاش یه رشته خوندی میخوندم میرفتم و دانشگاه میرفتم مدرک میگرفتم به عنوان کارمند یه جاکارمیکردم.یاپرستار البته خیلی سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجور دلت دوست داره همون کاربکن.برای خارج ازکشور که دکتری به درد نمیخوره چون باید از اول بخونی.کامپی ...

جدی عکاسی رفتی شما؟من خودم از بچگی عشق عکاسی رو دارم...ولی اونو خودم میدونم دیگه برای اینکبتونی خوب کار کنی شناخته شی بیاد خیلی زحمت بکشی.خودمم میخواستم برم عکاسی پشیمون شدم گفتم بزار برم یه رشته بهتر کنار اون کلاسای عکاسی هم میرم

ولی خودمم زیاد سرزبون دار نیستم خجالتیم

2731
جدی عکاسی رفتی شما؟من خودم از بچگی عشق عکاسی رو دارم...ولی اونو خودم میدونم دیگه برای اینکبتونی خوب ...

اره .من کارم توعکاسی خوبه یعنی هنرستان بودم مقام اول تواستان اوردم الانم تو بازار کار بدنیستم اما ترسو ام یعنی یه مشتری برام میاد اینقدراعتمادبه نفسم کمه میگم من عالی نیستم ومشتری هم اینوحس میکنه.برای همین الان بیشتربه جای عکاسی ادیت تبلیعاتی انجام میدم.الان علاقم به کامپیوترخیلی خیلی بیشترشده دوست داشتم یه جاکارمندمیبودم وباکامپیوترکارمیکردم افسوس که ادامه ندادم