2777
2789
عنوان

چرا انقدر زنا کتک مبخودن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 26 پست

چون میان اینجا درد دل کنن

بدبختیاشونو میگن،چندنفرم که مورد مشابه دارن داستان خودشونو میگن،اون وسط یکی بیاد از خوشیاش بگه بهش میتوپن میگن مگه نمی‌بینی فلانی ناراحته چرا فخرفروشی می‌کنی به خاطر همین کسی خوشیهاشو نمیگه

من یک سوال دارم

چطور با این حال

همش دنباا بچه هستن؟

من نیمتونم باور کنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک سوال دارم چطور با این حال همش دنباا بچه هستن؟ من نیمتونم باور کنم

چون هیچ حامی برای طلاق گرفتن ندارن تازه طلاق بگیرن دوباره باید زن یکی بدتر از اون بشن

🍂🍁خیابان پاییز،کوچه آذر،پلاک۲۵🍂🍁
چون هیچ حامی برای طلاق گرفتن ندارن تازه طلاق بگیرن دوباره باید زن یکی بدتر از اون بشن

دلیل نمیشه

چه ربطی داره؟؟

شوهر نکنن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
تنهایی هم نمیشه همه دوست دارن تشکیل خانواده بدن

به چه قیمتی؟ کتک خوردن؟

تحویل بچه روانی ب جامعه؟

خب اگر فکرشون اینه

خب پس لایق همیچین زندکی هستن لابد