2733
2739
عنوان

دزدی خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسایلی نیست که بتونه همچین چرتی سرهم کنه فرش دستبافت و ظروف گرونن

باشه عزیزم 

غیر از اینه که دیوار حاشا بلنده؟؟

مراقب باش بدتر خودت اذیت نشی یه موقع اونا بگن بهمون تهمت زد 

یه سند قوی جور کن 

مثلا ساختمون دوربین نداره؟

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉
2728
الان عصبانی هسی .برو بیرون ی دور بزن بعد بیا.وقتی رفتی خونشون بردار بیا بیرون بگو لازمم میشه .یا میخ ...

عزیزم چرا عصبانی باشم چند ماه گذشته و چندین مرتبه گفتم به گاو گفته بودی حالیش بود

هربار مادرشوهرم میاد خونه ام یک وسیله کم میشه از خونه ام این بار میخوام جلوشون بایستم

و اینکه بهم تهمت زدن صداشونو دارم نشون قاضی بدم میخوام با خاک یکسانشون کنم اتیششون بزنم

ماهرخ هستم 
چندماهه میگم پس نمیدن گور پدرشون اومدن دزدی از خونه ام فامیل نیستن دزدن

اگه فاکتورشونو داری شکایت کن چون یا باید فاکتو باشه یا شاهد داشته باشی کسی دیده ک وسایلارو از خونت برداشتن😐بعدشم اونا چرا باید کلید خونتو داشته باشن قفل درتو عوض کن

💚💍A

اسی یه شکایت از قبل داشته باش یعنی زنگ بزن پلیس بذار بیان خونت صورت جلسه بنویسن ولی نگو با اطمینان میدونم کار کیه اگه گفتن احتمال میدی کار کیه بگو خانواده شوهرم تو نبودمون اومدن

بعد دوباره برو خونه اونا زنگ بزن بگو قبلاگزارش وسایل مسروقم داده بودم الان میدونم جاش کجاست دست کیه با توجه به شکایتی که از قبل داشتی ارجاعشون میدن دادگاه بامدارک و فاکتوری که داری هم وسایل پس میگیری هم مجازات میبری

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...
2738
اگه فاکتورشونو داری شکایت کن چون یا باید فاکتو باشه یا شاهد داشته باشی کسی دیده ک وسایلارو از خونت ب ...

خونه قبلیم مال برادرشوهرم بود مستاجر بودیم شوهرم دستشون میداده موقع دعواها اینام حسابی سواستفاده کردن

ماهرخ هستم 
داره دیگه دوربین های ساختمان صدای ضبط شده و… عکس و فاکتور…

خب پس اوکی هست 

فکر کنم طبق روالش اول ۱۱۰ باید بیاد صورت جلسه کنه که دزدی شده بعد اون صورت جلسه رو ببری دفتر 

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

بایک وکیلی چیزی حرف بزن 

کارو خرابتر نکنی بعد اونا ازت شکایت کنن

اعاده حیثیت کنن

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
چطوری وقتی مدرک دارم

سلام گلم . حتما با وکیل مشورت کن 

چون اگر همسرت همراهی نکنه یا بگه خودم دادم بهشون خیلی بد میشه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2706