2733
2734
عنوان

داداشم حالش بده کمککک😭🥺هیچکی خونمون نیسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3317 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی هی بالا میاره که نباید چیزی بدی بزارمعدش استراحت کنه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728

یا ویروسه یا گرما زده یا مسمومیت زنگ بزن اورژانس راهنمایت میکنند

یه پارچ اب یه قاشق چای خوری نمک یه قاشق چای خوری شکر بریز میشه سرم  اب بدنش تموم نشه بده بخوره تا ببرید بیمارستان

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              

ماست پروبیوتیک و پونه

دیسیکلومین

یوموگی

۱ ق گلپر تو یه لیوان آبجوش بریز چند دقیقه بمونه بعد صاف کن بده بخوره مزه زهرمار میده😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2738

به هیچ وجه قرص نده سر خود

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
نمیدونم  خیلی بد حالهه😭

الهی بمیرم 

نگران نشو آرامشتو حفظ کن فعلا هیچی نده بخوره اصلا دارو اینا نده عزیزم سر خود بهش یا صبر کن مامانت بیاد یا زنگ بزن اورژانس 

احتمالا این ویروس جدیدس کنارش سطل بذار راحت بالا بیاره 

تبشو چک کن اگه بالا بود قطعا ویروسیه

خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن💕.              الهم عجل لولیک فرج🤲

بوی الکل نمید؟؟؟؟؟

عضو گروه آبی هستم💙💙💙 وزن ۶۷🤭 هدف ۵۷🥰😍تاریخ شروع ۳۰مهر🤩 امروز ۲آبان وزن ۶۵و۷۵۰🤭               هدف اول ۶۴😍خداروشکر هدف اولم رو دیدم 😍هدف دوم ۶۲😍امروز ۱۹دی ومن ۶۲ کیلو یعنی هدف دومم رو دیدم به امید روزی که ۵۷ کیلو بشم😍🌻