2733
2734

یه هفته ای میشه فهمیدیم شوهرم آزواسپرمه شوهرم از وقتی فهمیده میگ من دکتر نمیرم چون بهش دکتر گفته بود عمل هم بکنی زیر یک درصد شانس دارید برا بچه دار شدن💔😭 

شوهرم همش میگ من دیگ بچه نمیخام اگ توام نمیخای باهام بمون جنین اهدایی یا بچه از پرورشگاه رو هم قبول نداره 

من چون دوسش دارم بهش وابستم تصمیم گرفتم باهاش بمونم ولی بعضی وقتا بعضیا یچیزایی میگن من دلم کباب میشه مثلا امشب ک مهمونی بودم همه خواهرشوهرم همش میگفت فاطمه اینسری دیگ نوبت توعه عمم کنی😔😔😔😔

تروخدا کسی شوهرش ازواسپرم هست؟ یا کسیو میشناسین بوده و الان بچه داره؟

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازو‌اسپرم بعنی چی

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2738
چله حق شناس بگیر

منم میخواستم بگم 

عزیزم بگیر این چله ارو😭😭

ان‌ شالله مامان بشی  به حق شش ماهه امام حسین 

اگه تونستی این متنو‌ بخونی بدون بی دلیل نبوده 

امام حسین دست خالی برت‌ نمیگردونه 

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   

عزیز دلم خدا اینقد مهربونه نمیدونی کدوم لحظه در رحمت بچه برات باز میکنه فامیلمون 17 سال باردار نمیشد مشکل از شوهرش   ولی یهو دید بارداره 5 ماهش بود الان بچش مرد شده برا خودش

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
اینم در نظر بگیر اگه از اسپرم اهدای استفاده کنی بچت از شوهرت ارث نمیبره چون از اسپرم شوهرت نیس

اصلا و ابدا شوهرم قبول نمیکنه

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
2706