2733
2739
عنوان

کاش میشد اون حس شیشمو پیدا کنم که تاریخ عروسیمو درست گفت🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 42267 بازدید | 1872 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم تا دوسه ماه دیگه حامله میشی اونم پسر حس ششمم اینجوری میگه

اکثرا دارن میگن پسر و زود  فقط یکی گفت ۱۴۰۴  یکیم گفت دوسال کدومتون قوی ترین😅

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
دو ماه دیگه ناخواسته باردار میشی.دخترم هست

حس ششمی؟

میشه  رابطه من با اون شخص چی میشه؟

کلا هرچی ازش حس میکنی بگو ممنون

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              
2728
تو اعلاناتت بگرد شاید پیداش کردی🥺

ماله چند ماههه پیش

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

واس منم میگی پسرم کی حرف میزند نگرانشم 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

واقعا حس ششمی ؟

2740
حس ششمی؟ میشه  رابطه من با اون شخص چی میشه؟ کلا هرچی ازش حس میکنی بگو ممنون

طرفت پیرهن مردونه یقه دار سفید میپوشه؟موهاشو بالایی میده ژل میزنه؟اگه اره تمرکز کنم بگم اگه نه اشتباه گفتم که پس هیچی حسم نیومده

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا
طرفت پیرهن مردونه یقه دار سفید میپوشه؟موهاشو بالایی میده ژل میزنه؟اگه اره تمرکز کنم بگم اگه نه اشتبا ...

اره موهاشو بالا میده😍

بگو لطفا درست بود

_کوفت میقولی؟! من کیستم؟! از کجا امده ام؟!                                                  جواب سوال این است که من فرزند کوچک خانواده: مرض و زهرمار هستم از زبان شما در اوج عصبانیت تلفظ میشوم        مرض بابامه   زهرمار مامانمه              
طرفت پیرهن مردونه یقه دار سفید میپوشه؟موهاشو بالایی میده ژل میزنه؟اگه اره تمرکز کنم بگم اگه نه اشتبا ...

منو میشه بگی تا ۱۸ سالگی زندم یا نه؟

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
واس منم میگی پسرم کی حرف میزند نگرانشم 

مگه چند سالشه پسرت؟

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا

کی به عشقم میرسم؟؟؟تا قبل عیدساا به عشقم میرسم؟؟میشه از اخلاقم بگید ممنون

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️
2706