2752
2734
عنوان

بعد کلی استرس رفتم سونو؛ بندناف وسط پای بچه بود🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فردا که نمیشع دوباره بری

دوهفته فاصله باید باشه بین سونوها 

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
2731
گفت احتمال زیاد پسر..ولی قطعی نمیتونم بگم

اگه تخمدان میدید  میگفت دختر

اگه بیضه میشد پسر 

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘

هرچی باشه انشالله سالم باشه برامن دعاکنید احتمالاتوهمین هفته زایمان کنم 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
چرا نمبشه؟ خودش گفت فردا بیا

فاصله سونو باید  دوهفته باشه

منم ۱۷ هفته بندناف بین پاش بود

۲۰هفته گفت دختره

هرچی باشه انشالله سالم باشه برامن دعاکنید احتمالاتوهمین هفته زایمان کنم 

شنیدم سوره انشقاق برلی زایمان راحت خوبه تا روززایمان هرروز بخون دستتو بزار روشکمت یک صفحه هم بیشتر نیس

میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید   
2706