2752
2734

احساس میکنم تکون های بچم کمه 25 هفته هستم بچه اولم خیلی تکون می‌خورد کلا خودشو یک طرف شکمم جمع می‌کرد... شما تکون ها چطوری هست؟ و چند هفته هستین

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۲۱ هفته هستم هروز تکون میخوره بعضی روزا زیاد بعضی روزام کم

منم هر روز تکون میخوره ولی نه زیاد

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
۱۷ هفته هستم تمام کاربرهای اینجا می‌دونن من نگرانم اصلا ن تکونی ن نبضی چیزی حس نمیکنم  

هنوز زوده عزیزم منم از 18 هفته تکون هاش شروع شد نگران نباش 

من بچه اولم دختر بود خیلی حرکت میکرد ولی دومی پسر بود خیلی کم حرکت میکرد همش میترسیدم چیزیش باشه بچه ها با هم فرق دارن به جفت هم مربوطه فکر کنم که کجای رحم باشه

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
ینی مطمعن باشم ک ۲۰ هفته میفهمم؟؟ خیلی نگرانم خیلی ..هفته دیگه انومالی دارم 

آره من بعداز اینکه آنومالی دادم کم کم حرکاتش شروع شد