2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ایران تا میای موهات ی رنگ روشن کنی کل موهات میزنن میسوزونن فر هم ک میرم میگم فر میخوام میگن روی موهای رنگ شدت فر نمیشه گزاشت ولی این خارجیا هر مدلی دوستدارن موهاشون در میارن جریانش چیه
2731
دختر خاله ی شوهرم موهای خیلییییی لخت داره به هیچ وجه حالت نمیگرفتن موهاش. ر آرایشگاهی می رفت میگفتن برات اتو میکنیم ولی فر نه! یه بار خودش از حمام که اومد موهاشو حسسسسسابی موس زد بعد موهاشو بافت. کل موهاشو هفت هشت تا گیس کرد. دو روز بعدش عروسی برادرشوهرم بود گیسا رو که باز کرد موهاش محشر شده بودن ماشاالله هیچ کس فکر نمیکرد موهای خودش باشه من که هنوز تو کفشم. دلم میخواد یه بار امتحان کنم ولی نمیتونم دو رووووز نرم حموم
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
یبار ارایشگا برام درست کرد با سشوار واسه مهمونی پایینشو حالت داد با فرای درشت اما چون موهام سنگینه رسیدیم اونجا انگار موهامو لخت کرده بودم اما با بی حوصلگی
خدا جونم دوست دارممممممممممممممممممممممم
نازنین جان اون مدلا رو منم خیلی دوست دارم شوهرم نمیذاره کوتاه کنم ولییییی واقعیت اینه که اون مدلای خیلی کوتاه به خصوص اونا که تیغ میزنن فقط و فقط اولش قشنگه یه ماه بعدش خیلی زشت میشه
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........