2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از لطف شما من که دیگه نا امیدم دکترام گفتن این نوع تومور کشنده هست ولی خودش فکر میکنه خوب میشه

نه اینو نگو انگیزه مهم ترین چیزه وقتی خودش اینطوری فکر میکنه مطمئن باش قدرت مقابله باهاش رو داره

نه ربطی نداره،،این نوع تومور کشنده و بدخیم ترین هست بیمارو از پا در میاره

بدنش تا بیاد یکم به حالت اولش برگرده و خوب شه یکم طول میکشه

حالش ب زودیه زود خوب میشه🤍

تو اون روزا پشتم کسیو ندیدم جز خدا🌱.
2731
نه اینو نگو انگیزه مهم ترین چیزه وقتی خودش اینطوری فکر میکنه مطمئن باش قدرت مقابله باهاش رو داره

خودش اصلا جواب پاتولوژی رو نمیدونه ماهم بهش گفتیم همه چی اوکی شده که روحیش پایین نیاد

2740
خودش اصلا جواب پاتولوژی رو نمیدونه ماهم بهش گفتیم همه چی اوکی شده که روحیش پایین نیاد

خوب کاری کردین ترس به خودی خود میتونه ادمو بکشه اصلا بهش نگید انگیزشو از دست نده نگران نباش من خیلیارو دیدم خوب شدن ایشالا خواهرت یکی از اونا باشه

بمیرم برای دل یه برادر که غمخوار خواهرشه .......الهی خدا شفا بده ......الهی بلندشه و رو پاش وایسه ‌‌ ...

خدانکنه،ممنون از لطف شما،،نفس کشیدن برام زهر شده برام دیگه هیچی مهم نیست ،،،،امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید🙏

2706